Wyszukaj Użytkownik

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

Wpisz swój adres e-mail!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

Sklep z basenami

Twój dostawca letniej rozrywki!

Baseny ogrodowe to nasza specjalność! Sklep internetowy dmuchane.pl istnieje na rynku od 2006r. Jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży kompletne zestawy basenowe, w których oferujemy specjalnie dobrane akcesoria do konkretnego modelu basenu. W naszej ofercie znajduje się ponad 800 artykułów marek Intex oraz Bestway, co daje największy wybór basenów i artykułów dmuchanych w Polsce!

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty i gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju lub odbiór osobisty w Gdyni. Kupując u nas swój basen ogrodowy lub materac masz pewność bezpiecznie przeprowadzonej transakcji. Jeśli prowadzisz własną działalność handlową, zapraszamy do współpracy i zakupów hurtowych.

Zaufane opinie
Połączenie szyfrowane SSL

Poradniki

Trampolina z siatką wewnętrzną czy zewnętrzną?
Jaka trampolina z siatką

Wyjaśniamy różnicę w siatkach zabezpieczających w trampolinach ogrodowych. Dlaczego siatka jest potrzebna, jakie pełni funkcje i który rodzaj wybrać?

20-03-2016, 14:20

czytaj więcej >>

Chemia basenowa w skrócie: chlor czy tlen?
Metoda chlorowa i tlenowa

W kilku zdaniach przedstawiamy dwie metody na utrzymanie czystej wody w basenie: przy użyciu chloru lub aktywnego tlenu. Jakie środki wybrać i jak je zastosować? Co należy wiedzieć o pH wody i dlaczego jest ono istotne - dowiedz się z naszego skróconego poradnika!


20-08-2013, 12:07

czytaj więcej >>

ABC Chemii basenowej – jak i dlaczego ją stosować?
ABC Chemii basenowej - kompletny poradnik

Chlup! Daj nura do wody! Do krystalicznie czystej wody. Dostajemy od Was coraz więcej pytań odnośnie higieny i bezpieczeństwa korzystania z basenu. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy poradnik na temat zasad korzystania z chemii basenowej. Krok po kroku wyjaśniamy jakich preparatów używać, aby przez całe lato cieszyć się czystą wodą. Sprawdź, jakie to łatwe!

04-07-2013, 15:15

czytaj więcej >>

ABC Basenów ogrodowych - poradnik zakupowy
ABC Basenów ogrodowych - poradnik zakupowy

Nie wiesz, jaki wybrać basen? A może zastanawiasz się, które z akcesoriów basenowych okażą się najbardziej ekonomiczne? W tym poradniku zdradzamy tajniki działania urządzeń takich jak pompy, skimmery, generatory chloru i ozonu. Proponujemy skuteczne rozwiązania dotyczące ogrzewania wody oraz radzimy, co zrobić w przypadku przebicia kołnierza basenu rozporowego. Serdecznie polecamy!

26-07-2013, 15:46

czytaj więcej >>