0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON. .: 8:00 - 18:00,
WT. - PT.: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Drabinki do basenu Bestway

Filtry

Pompy piaskowe

Dwustronna drabinka basenowa Bestway ułatwia wchodzenie i wychodzenie ze zbiornika – szczególną pomoc stanowi dla mniejszych dzieci i osób starszych oraz nie w pełni sprawnych, pamiętajmy bowiem, że nie dla każdego dom i ogród stanowią teren pozbawiony przeszkód. Ale nawet młodzi, wysportowani ludzie nie muszą być skazani na ryzykowne ewolucje na krawędzi basenu. Drabinka tej marki to element, który doskonale uzupełni zestaw basenowy – jest uniwersalna, pasuje zarówno do basenów rozporowych, jak stelażowych. Jest odporna na uszkodzenia i duże obciążenie. Wystarczy kilka chwil, by rozłożyć ją przed rozpoczęciem kąpieli. Klasyczna kolorystyka doskonale współgra z estetyką większości basenów, jeśli więc dbasz o to, by Twój dom i ogród wyglądały elegancko, drabinka do basenu Bestway będzie stanowić idealny wybór.

Drabinka metalowa do basenów 84 cm Bestway 58430
199,90 zł
Uniwersalna drabinka Bestway do basenu ogrodowego i stelażowego to gwarancja bezpieczeństwa podczas kąpieli. Jest stabilna, wyposażona w antypoślizgowe stopnie i wygodne uchwyty, co pozwoli utrzymać Ci równowagę podczas wchodzenia i wychodzenia z basenu. Wykonana jest z antykorozyjnego i odpornego metalu.
Drabinka bezpieczna do basenów 132 cm Bestway 58332
284,90 zł
Stabilna drabinka Bestway do dużych basenów ogrodowych o maksymalnej wysokości 132 cm. To, co wyróżnia tą drabinkę to solidne wykonanie, wysokiej jakości antykorozyjna metalowa rama oraz cztery antypoślizgowe stopnie z podestem. Drabinka spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa, w tym EN16713.
Drabinka bezpieczna do basenów 107 cm Bestway 58330
(5/5) (3)
189,00 zł
Stabilna, metalowa drabinka Bestway zadba o Twojego bezpieczeństwo podczas wchodzenia i wychodzenia z basenu. Dzięki niej pozbędziesz się ryzyka upadku – stopnie drabinki są antypoślizgowe. Jej powierzchnia posiada antykorozyjną powłokę, co pozwala uniknąć rdzy. Przeznaczona jest do basenów o max. wysokości 107 cm.
Drabinka bezpieczna do basenów 122 cm Bestway 58331
(5/5) (2)
247,40 zł
Prosta w montażu, solidna drabinka Bestway do basenów ogrodowych zagwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas relaksu. Posiada antypoślizgowe schodki, trwałą konstrukcję, a do tego wyposażona jest w nierdzewną, metalową ramę, co pozwoli uniknąć korozji. Drabinka Bestway pasuje do basenów o max. wysokości 122 cm.

Drabinki do basenów Bestway – z nimi będzie bezpieczniej!

Drabinka do basenu ogrodowego może wydawać się z pozoru tylko luksusowym gadżetem dla „wygodnickich”, ale to nieprawda. Jest to sprzęt w zasadzie niezbędny, jeśli mamy wysoki basen ogrodowy. Przejście ponad jego ścianką mogłoby bowiem okazać się niewykonalne, a nawet niebezpieczne – dla wielu użytkowników i dla samego basenu.

Każdemu przyda się odrobina pomocy

Nie ma powodu wyważać otwartych drzwi i nie skorzystać z łatwo dostępnego sprzętu, który oszczędza wszystkim trudu. Dwustronna drabinka basenowa ułatwia wchodzenie i wychodzenie ze zbiornika – szczególną pomoc stanowi dla mniejszych dzieci i osób starszych oraz nie w pełni sprawnych, pamiętajmy bowiem, że nie dla każdego dom i ogród stanowią teren w pełni bezproblemowy i pozbawiony przeszkód. Ale nawet młodzi, wysportowani ludzie nie muszą być skazani na ryzykowne ewolucje na krawędzi basenu. Tym bardziej że zwykła niezręczność, choćby poślizgnięcie się podczas przekraczania mokrej krawędzi zbiornika, grozi potencjalnie niebezpiecznym upadkiem, a przy niefortunnym zbiegu okoliczności także uszkodzeniem samego basenu.

Trwałość i jakość najwyższej klasy

Należy tylko wybrać stabilny model wysokiej jakości, o wytrzymałości wystarczającej, by przetrwał letnie miesiące użytkowania przez wiele sezonów. Do takich bez wątpienia należą wyroby firmy Bestway, lidera w dziedzinie produkcji basenów ogrodowych oraz wszelkiego rodzaju niezbędnych i pomocnych akcesoriów do nich. Drabinka do basenu tej marki to element, który doskonale uzupełni zestaw basenowy – jest uniwersalna, pasuje zarówno do basenów rozporowych, jak stelażowych. Jest odporna na uszkodzenia i duże obciążenie, a jej podstawową konstrukcję tworzy niepodatna na korozję metalowa rama. Z kolei antypoślizgowe stopnie i wygodnie wyprofilowane poręcze, w jakie wyposażona jest drabinka Bestway, zapewniają możliwość bezpiecznego poruszania się każdemu chętnemu do skorzystania z basenu.

Twojemu dziecku nie stanie się krzywda

Obowiązujące obecnie normy bezpieczeństwa, gwarantowane standardami unijnymi, wymagają, aby w basenach ogrodowych o wysokości większej niż 85 cm stosowana była tak zwana „bezpieczna drabinka” (safety ladder), która pozwala na wymontowanie stopni, gdy basen nie jest używany. Ma to za zadanie uniemożliwić dzieciom wejście do zbiornika bez nadzoru osoby dorosłej, a to z pewnością istotny czynnik dla każdego rodzica dbającego o bezpieczeństwo swoich pociech. Dlatego właśnie oferowane przez nas baseny są sprzedawane także w opcji z zestawem, w skład którego wchodzi również taka drabinka. Każda drabinka basenowa Bestway spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, a modele przeznaczone do wysokich basenów wyposażone są w stopnie podlegające demontażowi.

Dodatkowy walor: prostota i estetyka

Wyjmowanie stopni z ramy, jak również ich ponowne montowanie jest bardzo szybkie i intuicyjne. Podobnie zresztą jak całe rozkładanie drabinki; wystarczy dosłownie kilka chwil, by rozłożyć ją przed rozpoczęciem kąpieli. Klasyczna kolorystyka (drabinki Bestway są dostępne barwach szarych lub biało-niebieskich) doskonale współgra z estetyką większości basenów i nie stanowi elementu „obcego” w ogrodzie. Jeśli więc dbasz o to, by Twój dom i ogród wyglądały elegancko, drabinka do basenu Bestway będzie stanowić idealny wybór.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - 2020 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income s.c.

Oprogramowanie KQS Store