0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON. .: 8:00 - 18:00,
WT. - PT.: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Drabinki do basenu ogrodowego

Filtry
Drabinka metalowa do basenów 84 cm Bestway 58430
199,90 zł
Uniwersalna drabinka Bestway do basenu ogrodowego i stelażowego to gwarancja bezpieczeństwa podczas kąpieli. Jest stabilna, wyposażona w antypoślizgowe stopnie i wygodne uchwyty, co pozwoli utrzymać Ci równowagę podczas wchodzenia i wychodzenia z basenu. Wykonana jest z antykorozyjnego i odpornego metalu.
Drabinka bezpieczna do basenów 132 cm Bestway 58332
284,90 zł
Stabilna drabinka Bestway do dużych basenów ogrodowych o maksymalnej wysokości 132 cm. To, co wyróżnia tą drabinkę to solidne wykonanie, wysokiej jakości antykorozyjna metalowa rama oraz cztery antypoślizgowe stopnie z podestem. Drabinka spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa, w tym EN16713.
Czyściciel stóp do basenu INTEX 29080
(5/5) (2)
49,90 zł
Antypoślizgowy czyściciel do stóp marki Intex pozwoli zminimalizować ilość zanieczyszczeń dostających się do basenu. Wystarczy przed wejściem do basenu zanurzyć na moment w nim stopy, aby wszelkie zabrudzenia, źdźbła trawy i piach opadły na dno. Czyściciel ma specjalne antypoślizgowe dno, by ograniczyć ryzyko upadku.
Drabinka bezpieczna do basenów 107 cm Bestway 58330
(5/5) (3)
189,00 zł
Stabilna, metalowa drabinka Bestway zadba o Twojego bezpieczeństwo podczas wchodzenia i wychodzenia z basenu. Dzięki niej pozbędziesz się ryzyka upadku – stopnie drabinki są antypoślizgowe. Jej powierzchnia posiada antykorozyjną powłokę, co pozwala uniknąć rdzy. Przeznaczona jest do basenów o max. wysokości 107 cm.
Drabinka bezpieczna do basenów 122 cm Bestway 58331
(5/5) (2)
247,40 zł
Prosta w montażu, solidna drabinka Bestway do basenów ogrodowych zagwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas relaksu. Posiada antypoślizgowe schodki, trwałą konstrukcję, a do tego wyposażona jest w nierdzewną, metalową ramę, co pozwoli uniknąć korozji. Drabinka Bestway pasuje do basenów o max. wysokości 122 cm.

Drabinki do basenów ogrodowych

Drabinka do basenu nie jest jedynie kaprysem zbyt wygodnych użytkowników. O tym, że to nie żaden luksus, a bardzo potrzebny sprzęt, przekonamy się natychmiast, gdy kupimy basen ogrodowy o wysokich ścinach.

Przejście ponad ścianką sporej wysokości dla niejednego okaże się niewykonalne, a nawet niebezpieczne. Nawet zresztą do niskiego basenu nie każdemu jest równie łatwo wejść.

Wygoda poruszania się

Dwustronna drabinka basenowa ułatwia wchodzenie i wychodzenie – zwłaszcza dzieciom i osobom starszym oraz nie w pełni sprawnym. Ale nawet młodzi i wysportowani nie powinni być skazani na ryzykowne ewolucje na mokrej krawędzi basenu. Grożą one upadkiem, a przy niefortunnym zbiegu zdarzeń także uszkodzeniem basenu.

Trwałość wykonania

Należy wybrać stabilny model wysokiej jakości, o wytrzymałości wystarczającej, by przetrwał letnie miesiące użytkowania przez wiele sezonów. Drabinka do basenu z naszej oferty jest sprzętem uniwersalnym, pasuje zarówno do zbiorników rozporowych, jak stelażowych. Jest wytrzymała na uszkodzenia i duże obciążenie, a jej podstawową konstrukcję tworzy nierdzewny metalowy stelaż. Stopnie zapobiegające poślizgowi i wygodne poręcze zapewniają bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom basenu.

Twoje dziecko będzie bezpieczne!

Unijne normy bezpieczeństwa wymagają, aby w basenach ogrodowych o wysokości większej niż 85 cm stosowana była tak zwana „bezpieczna drabinka” (safety ladder) z demontowanymi stopniami. Ma to na celu udaremnienie niepilnowanym w danym momencie przez opiekunów dzieciom wejścia do basenu. Wszystkie nasze drabinki spełniają wymagane normy bezpieczeństwa, a modele przeznaczone do wysokich basenów wyposażone są w wyjmowane stopnie.

Wybierz proste i eleganckie rozwiązanie

Montaż stopni, jak i całej drabinki jest bardzo szybki, wystarczy kilka chwil, by rozłożyć ją przed rozpoczęciem kąpieli. Klasyczna kolorystyka doskonale współgra z estetyką większości basenów.

Czystszy basen

Każdy właściciel basenu ogrodowego stara się, aby utrzymać w nim jak najczystszą wodę – nikt nie lubi czuć pod sobą ziarenek piasku czy ździebeł trawy, gdy siedzi w basenie lub chodzi po jego dnie. Dlatego proponujemy dodatkowy, bardzo tani, a praktyczny gadżet, który warto postawić przy wejściu do basenu. Jest to czyściciel do stóp – służy on jako wycieraczka dla osoby wchodzącej. Zabrudzenia, jakie moglibyśmy wnieść na stopach do wody, pozostają na nim i nie zostaną przeniesione do wody. Specjalna faktura tej „wycieraczki” niweluje ponadto ryzyko poślizgnięcia się. Czyściciel można wsunąć między ramę drabinki basenowej, dzięki czemu nie będzie się przesuwał.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - 2020 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income s.c.

Oprogramowanie KQS Store