Wyszukaj Użytkownik

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

Wpisz swój adres e-mail!

Sklep z basenami

Twój dostawca letniej rozrywki!

Baseny ogrodowe to nasza specjalność! Sklep internetowy dmuchane.pl istnieje na rynku od 2006r. Jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży kompletne zestawy basenowe, w których oferujemy specjalnie dobrane akcesoria do konkretnego modelu basenu. W naszej ofercie znajduje się ponad 800 artykułów marek Intex oraz Bestway, co daje największy wybór basenów i artykułów dmuchanych w Polsce!

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty i gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju lub odbiór osobisty w Gdyni. Kupując u nas swój basen ogrodowy lub materac masz pewność bezpiecznie przeprowadzonej transakcji. Jeśli prowadzisz własną działalność handlową, zapraszamy do współpracy i zakupów hurtowych.

Zaufane opinie
Połączenie szyfrowane SSL

Aktualności

Dlaczego warto zaopatrzyć się w Skimer?

03-06-2016

Skimmer basenowy

Działanie skimmera

To niezwykle użyteczne urządzenie idealnie współgra z pompą do basenu ogrodowego. Połączona siła obu urządzeń gwarantuje 100% oczyszczenie wody, zatem taki zestaw powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika kąpieli w ogrodzie.

Zadaniem standardowej pompy basenowej jest oczyszczanie wody z wszelkich drobnych zanieczyszczeń, co umożliwia jej specjalny filtr. Jednak często, co zapewne zauważyli posiadacze większych basenów ogrodowych, na lustrze wody zbierają się większe niepożądane rzeczy, na przykład liście, fragmenty kwiatów czy gałęzi itp. Z takimi przeszkodami zwykła pompa sobie nie poradzi, dlatego potrzebny Ci będzie skimmer.

Jego pełna nazwa to "powierzchniowy oczyszczacz wody" więc jest przeznaczony do wyłapywania wszelkich zanieczyszczeń pływających jej powierzchni. Po podłączeniu pompy w basenie ogrodowym do skimmera, filtrowanie wody będzie uzupełnione o wyłapywanie co większych elementów. Dzięki temu nic nie będzie w stanie zapchać filtra znajdującego się w pompie, ponieważ siatka skimmera skutecznie wychwyci zanieczyszczenia o większych gabarytach. Pozwoli Ci to na korzystanie filtra o wiele dłużej niż w razie stosowania samej pompy.

Co więcej, zaoszczędzisz na czasie i nie będziesz musiał własnoręcznie wyławiać pływających po powierzchni niechcianych rzeczy.

Skimmer

Więcej niż oczyszczacz

Zaopatrzenie się w skimmer ma jescze jedną ważną zaletę. Basen ogrodowy wymaga odpowiedniej pielęgnacji, w tym stosowania specjalnie do tego przeznaczonej chemii basenowej. I tu właśnie pomoże Ci skimmer.

Ten funkcjonalny oczyszczacz to urządzenie 2w1: posiada dozownik chemii basenowej, a więc inwestując w skimmer, zaoszczędzasz na specjalnych pojemnikach, których używa się przy uzdatnianiu wody basenowej za pomocą chloru w tabletkach (umieszczenie w basenie niezabezpieczonych tabletek skutkuje odbarwieniem poszycia, dlatego dodatkowo dokupuje się wspomniane pojemniki). Wystarczy, że wrzucisz chemię basenową do pojemnika w skimmerze!

Przygotuj się na kolejny słoneczny sezon, w którym czeka Cię wiele przyjemnych chwil w basenie. Żeby jednak móc cały czas cieszyć się krystalicznie czystą wodą, zaopatrz się też w odpowiednie narzędzia – skimmer z pewnością powinien znaleźć się wśród nich.

Baseny ogrodowe i niezbędne akcesoria czekają na Was w naszym sklepie!

Zapisz