0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Materace z pompką – wygodna samowystarczalność

Data publikacji: 20-04-2023.

Materace z pompką – wygodna samowystarczalność

Kiedy wyjeżdżamy na urlop, mamy najczęściej zamiar wypoczywać, a nie przysparzać sobie dodatkowych trudności. Oczywiście, niektórzy lubią na wakacjach zaznać niewygód, ale nie ma sensu ich mnożyć ponad potrzebę. Czy można zapewnić sobie domowy komfort nawet podczas wyjazdu w plener? Można. Takim samym sposobem, jak w domu.

Nowoczesny materac dmuchany z wbudowaną pompką elektryczną może zapewnić nam nie tylko komfort snu choćby pod namiotem, ale przyda się także w domu – dzięki niemu łatwo przygotujemy na przykład wygodne posłanie w razie wizyty gości i w razie braku miejsc dla nich. Możemy też bez problemu zabrać go ze sobą, planując nocleg u kogoś albo na działkę rekreacyjną. Ba, możemy nawet z jego pomocą umeblować własną sypialnię, jeśli na przykład wymarzone łoże znajduje się chwilowo poza naszym zasięgiem finansowym. Budżetowa wersja – choćby dla studentów, młodych małżeństw na dorobku czy osób, które rzadko bywają w domu – z powodzeniem do tego celu wystarczy. I wcale nie musi wyglądać na rozwiązanie tymczasowe – wygląd wielu modeli sprawia wręcz wrażenie ekskluzywności i taki elegancki materac dmuchany doskonale wpasuje się nawet w dopracowane estetycznie wnętrze.

Zalety, jakich nie mają meble

Nawet na biwaku – w górach, nad morzem czy jeziorem – możesz poczuć się tak jak u siebie w domu, decydując się na materace dmuchane z pompką firmy INTEX albo Bestway. Zapewniają one wygodę snu, która nie różni się znacząco od tej, jaką zapewnia własne łóżko w sypialni. W tej zresztą również niepotrzebne Ci jest drewniane czy metalowe łoże z ciężkim, sprężynowym lub piankowym materacem – współczesne materace dmuchane zapewniają wcale nie mniejszy komfort – jednej lub dwóm osobom – a charakteryzują się przy tym pewnymi zaletami, których tradycyjne łóżka nie mają. Można je mianowicie z łatwością przesuwać z miejsca na miejsce – jedna osoba bez wysiłku może w każdej chwili przearanżować pokój, można też chować je i wyciągać w dowolnym momencie, nawet codziennie, można z nimi łatwo podróżować, a przechowywanie w szafie, w piwnicy czy na pawlaczu nie nastręcza najmniejszych trudności.

To nie materac – to łoże

INTEX jest firmą o światowym zasięgu, jednym z producentów dominujących na rynku. Jego konkurentem jest Bestway, a tak się składa, że z obiema tymi firmami ściśle współpracuje nasz sklep. Ogromne doświadczenie tych firm, między innymi w produkcji wyrobów dmuchanych, skutkuje najwyższą jakością wykonania. Widać to nawet na pierwszy rzut oka, a gdy mamy możliwość sprawdzić, jaka w dotyku jest powłoka materaca, wrażenie to tylko się pogłębia. Każdy dmuchany materac tych producentów wykonany jest z laminowanego tworzywa PVC. Każdy charakteryzuje się też niezwykle przyjemną w dotyku powłoką z weluru. Umiejętnie dobrana kolorystyka tych materacy dostarcza miłych doznań wzrokowych. Nie wystarczy jednak tylko wywołać wrażenia zmysłowe, by zapewnić poczucie komfortu – istotne są także kwestie praktyczne użytkowania tych materacy. W realny sposób zwiększają one wygodę osób z nich korzystających. Welur, którym pokryto materace, zapobiega zsuwaniu się z nich pościeli, zaś wewnętrzna konstrukcja, dzięki swej odporności na odkształcanie, komfort snu przez długie lata użytkowania. Zgodnie z potrzebami czy preferencjami, można wybrać do spania materac dwuosobowy albo pojedynczy. A to przecież jeszcze nie wszystko.

Pompka uwalnia od wysiłku

Wbudowana pompka elektryczna, w jaką wyposażono część modeli INTEX czy Bestway, jeszcze ten komfort wzmaga. Uwalnia bowiem użytkownika od konieczności napełniania materaca siłą własnych płuc, co bywa uciążliwe, zwłaszcza gdy czynność tę trzeba częściej powtarzać. Nie każdego też fizycznie stać na podobny wysiłek. Dzięki wbudowanej pompce elektrycznej wcale nie musimy go podejmować. Materace z wbudowaną pompką elektryczną można zwijać i rozkładać choćby i codziennie. Dzięki temu nie zajmują miejsca w pomieszczeniu, a na podróż można je zwijać i rozwijać na nowo w każdym kolejnym miejscu i nie sprawia to kłopotu – materac z pompką sam się napełnia powietrzem i zajmuje to tylko kilka chwil, podczas gdy my możemy się zająć w zyskanym tym sposobem czasie innymi sprawami. W dowolnym miejscu i dosłownie w parę minut posłanie może być gotowe. Zależnie od budżetu i miejsc, w których planujemy używać materaca, możemy sobie wybrać rodzaj pompki. Może to być pompka elektryczna, zasilana z kontaktu albo z gniazdka w samochodzie, ale jeśli wybieramy się gdzieś, gdzie nie dociera ani prąd, ani drogi, rozwiązaniem będzie pompka akumulatorowa – wystarczy zadbać o to, by była uprzednio naładowana. Ostatecznie, gdy i to nie jest możliwe, a my nadal nie chcemy dmuchać ani wozić ze sobą dodatkowego gadżetu – są jeszcze modele z wbudowaną pompką nożną. Której by opcji nie wybrać, gdy w czasie podróży docieramy na miejsce zmęczeni, łatwość i szybkość przygotowania posłania przed snem ma kluczowe znaczenie. I mamy je w zasięgu ręki.

Powrót

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pn. 8:00-18:00 / wt.-pt. 8:00-16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store