0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Do czyszczenia basenu

Filtry

Zestaw do czyszczenia basenu

Utrzymanie czystości i higieny wody jest niezbędne, aby basen ogrodowy dostarczał swojemu właścicielowi przyjemności, a nie dodatkowych kłopotów. Akcesoria do czyszczenia basenu zostały zaprojektowane tak, aby były proste w użyciu i montażu i by samo czyszczenie było zwykłą, szybką formalnością, a nie przykrym obowiązkiem. Każdy może skompletować sobie swój własny, optymalny zestaw do czyszczenia basenu, dobierając do niego te sprzęty, które wydają mu się najpotrzebniejsze, a także pod kątem swoich możliwości finansowych. Dlatego zestaw do czyszczenia może zawierać zarówno zaawansowane urządzenia elektryczne, jak proste sprzęty wymagające ręcznej obsługi.

Bestway
Bestseller
Odkurzacz do czyszczenia dna basenu Bestway 58628
239,99 zł
Zestaw Bestway, który przywróci czystość w Twoim basenie – odkurzacz do dna z dwoma wymiennymi końcówkami, które usuną bród z każdego zakamarka. Zestaw obejmuje także kij teleskopowy o długości 190 cm i dwa adaptery do pompy filtrującej. Odkurzacz do dna basenu marki Bestway jest wygodny w użyciu, lekki i skuteczny.
Pompa filtrująca Skimatic Bestway 58469
389,99 zł
Pompa filtrująca ze skimmerem, z wbudowaną funkcją automatycznego czyszczenia i filtracji, to skuteczny sposób na pozbycie się zabrudzeń z wody. Jej wydajność wynosi to 3,974 l / h. Działa bardzo cicho, a montaż pompy jest łatwy i szybki. Pompa filtrująca Bestway przeznaczona jest do basenów rozporowych i stelażowych.
Pompa filtrująca Skimatic Bestway 58462
(5/5) (3)
289,99 zł
Pompa filtrująca ze skimmerem to propozycja marki Bestway dla tych, którzy cenią sobie czystą wodę w basenie ogrodowym. Skutecznie usuwa zabrudzenia, jest łatwa w obsłudze, wystarczy zawiesić ją na regulowanym haku. Urządzenie pracuje z wydajnością 2574 l/h. Jest ciche i posiada funkcję automatycznego czyszczenia i filtracji.
Zestaw czyszczący do basenów INTEX 28004
37,99 zł
Zestaw do czyszczenia basenu od marki Intex to praktyczny i funkcjonalny dodatek do ogrodowego wyposażenia. Nieduże sitko wychwyci nawet najmniejsze zabrudzenia, a szczotka z wysokiej jakości włosiem skutecznie usunie brud z powierzchni ścianek bocznych i dna. Zestaw obejmuje także gąbkę, która zadba o jeszcze lepszy efekt.
INTEX
Bestseller
Pływający dozownik chemiczny INTEX 29040
10,90 zł
Ten wydajny dozownik chloru marki INTEX zagwarantuje czystość wody, a Tobie da pewność, że środki chemiczne zostały odpowiednio rozprowadzone po powierzchni. Pływak INTEX jest gwarancją bezpiecznej i przygotowanej na kąpiel wody! Prezentowany dozownik ma duży otwór na tabletki (2,5 cm) i wbudowaną regulację dawkowania.
Końcówka do odkurzacza basenowego Bestway 58282
(5/5) (5)
47,90 zł
Końcówka do odkurzacza basenowego Bestway o specjalnym, opływowym kształcie to niezbędne akcesorium, które szybko i skuteczni oczyści Twój basen z uciążliwych zabrudzeń. Działa pod ciśnieniem i przeznaczona jest do czyszczenia ścian, jak i basenowego dna. Pasuje do odkurzaczy basenowych o średnicy łączenia 30mm.
Siatka do wyławiania nieczystości Bestway 58278
18,99 zł
Oryginalna siatka do wyławiania nieczystości z basenu. Pasuje do aluminiowego kija teleskopowego Bestway Deluxe, o średnicy łączenia 26,2 mm (model kija Bestway #58279 - brak kija w zestawie).
Bestway
Bestseller
Siatka do wyławiania nieczystości Bestway 58277
(5/5) (1)
18,99 zł
Każdy właściciel basenu ogrodowego na pewno potrzebuje skutecznego sprzętu do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni wody, tak jak siatka, która pomoże Ci usunąć na przykład owady czy liście. Siatka odznacza się dużą wytrzymałością i potrafi zgarnąć nawet niewielkie obiekty.
Bestway
Bestseller
Zestaw czyszczący do basenów Bestway 58234
(5/5) (5)
159,99 zł
Komplet akcesoriów do czyszczenia - siatka, szczotka, odkurzacz INTEX 29057
(5/5) (2)
89,00 zł
Kompletny zestaw akcesoriów marki Intex, dzięki któremu w pełni zadbasz o czystość swojego basenu ogrodowego. Komplet obejmuje siatkę do wyławiania większych zabrudzeń – np. liści, owadów, końcówkę do odkurzacza, a także wyprofilowaną szczotkę ze specjalnym włosiem, które doskonale zbiera zabrudzenia z powierzchni dna.
Komplet akcesoriów do czyszczenia - siatka, szczotka, odkurzacz INTEX 29056
(4.3/5) (17)
52,90 zł
Praktyczny i kompletny zestaw akcesoriów INTEX do czyszczenia basenu. Obejmuje siatkę, szczotkę do ścian i odkurzacz, dzięki którym w szybki sposób usuniesz zabrudzenia, owady i liście z powierzchni wody. Każdy element możesz połączyć z aluminiowym kijem Intex (29054), by sięgnąć nawet najgłębszych zakamarków basenu.
Aluminiowy kij teleskopowy 279cm / 29,8mm INTEX 29055
(5/5) (8)
45,90 zł
Kij teleskopowy Intex to niezbędny element ogrodowego zestawu do czyszczenia basenu. Wyprodukowano go z najwyższej jakości aluminium, dlatego jest lekki i nie sprawia trudności podczas użycia. Aluminiowy kij teleskopowy INTEX dostosowany jest do akcesoriów z otworem o średnicy łączenia 29,8 mm.
Szczotka do czyszczenia dna i ścian basenu INTEX 29052
(4.7/5) (6)
15,90 zł
Szczotka do basenu INTEX to sprzęt, który zadba o czystość Twojego zbiornika. Dzięki jej twardemu włosiu szybko oczyścisz swój basen z alg i glonów oraz innych zabrudzeń.
INTEX
Bestseller
Siatka do wyławiania nieczystości INTEX 29050
(4.8/5) (4)
8,99 zł
Oryginalna siatka do wyławiania nieczystości z basenu. Pasuje do aluminiowego kija teleskopowego Intex Deluxe, o średnicy łączenia 26,2 mm (model kija Intex #29054 - brak kija w zestawie).
Siatka do wyławiania nieczystości INTEX 29051
(4.9/5) (7)
16,99 zł
Praktyczna siatka do wyławiania nieczystości z basenu. Pasuje do aluminiowego kija teleskopowego Intex Deluxe, o średnicy łączenia 29,8 mm (model kija Intex #29055 - brak kija w zestawie).
Szczotka do czyszczenia dna i ścian basenu INTEX 29053
(5/5) (4)
27,99 zł
Szczotka do czyszczenia dna i ścian basenu - dbając o czystość Twojego basenu ogrodowego, warto zaopatrzyć się w ten produkt. Jej specjalne wyprofilowanie doskonale pasuje do łukowatych powierzchni. Twarde włosie sprawnie usunie algi, glony bądź inne zanieczyszczenia.
Aluminiowy kij teleskopowy 239cm / 26,2mm INTEX 29054
(5/5) (8)
36,90 zł
Kij teleskopowy Intex z wysokiej jakości aluminium, o długości 239 cm, przeznaczony do basenowego zestawu czyszczącego. Pasuje do akcesoriów o średnicy łączenia 26,2 mm. Kij jest lekki, dlatego bez wysiłku i skutecznie usuniesz zanieczyszczenia z nawet trudno dostępnych zakamarków.
INTEX
Bestseller
Zestaw czyszczący Deluxe do basenu, odkurzacz INTEX 28003
(4.8/5) (5)
179,90 zł
Zestaw Intex Deluxe do czyszczenia basenów ogrodowych o maksymalnej średnicy 549 cm. W komplecie znajduje się aluminiowy kij, wąż do podłączenia, szczotka, siatka do wyławiania zabrudzeń i odkurzacza.
Zestaw czyszczący do basenu, odkurzacz INTEX 28002
(5/5) (7)
75,99 zł
  • komplet akcesoriów do czyszczenia basenu
  • kij teleskopowy o długości 239 cm
  • siatka do wyławiania liści i owadów
  • odkurzacz do czyszczenia dna
Automatyczny czyściciel dna - odkurzacz INTEX 28001
(4.6/5) (9)
319,99 zł
Automatyczny odkurzacz Intex do czyszczenia dna to innowacyjne urządzenie, które dokładnie usunie wszelkie zabrudzenia z Twojego basenu ogrodowego. Jest prosty w obsłudze, wystarczy podłączyć go do pompy filtrującej o wydajności minimum 5678 l/h, by odkurzacz zaczął pracować. Zestaw obejmuje węże do podłączenia.

Stwórz własny zestaw do czyszczenia basenu!

W tej kategorii zebraliśmy rozmaitego rodzaju urządzenia i przyrządy służące do czyszczenia basenów. Utrzymanie czystości i higieny wody jest niezbędne, aby basen ogrodowy dostarczał swojemu właścicielowi przyjemności, a nie dodatkowych kłopotów. Potrzebny do tego będzie specjalny zestaw do czyszczenia, komplet akcesoriów, które znacznie ułatwią to zadanie, pozbawiając je wszelkiej uciążliwości.

Akcesoria do czyszczenia basenów zostały zaprojektowane tak, aby były proste w użyciu i montażu dla zaoszczędzenia Ci czasu i by samo czyszczenie było zwykłą, szybką formalnością, a nie przykrym obowiązkiem. Każdy może skompletować sobie swój własny, optymalny zestaw do czyszczenia basenu, dobierając do niego te sprzęty, które wydają mu się najpotrzebniejsze, a także pod kątem swoich możliwości finansowych. Dlatego zestaw do czyszczenia może zawierać zarówno zaawansowane urządzenia elektryczne, jak proste sprzęty wymagające ręcznej obsługi.

Automatyczny czyściciel basenu

To praktyczne urządzenie, które samoczynnie pomoże Ci oczyścić dno zbiornika. Wystarczy je podłączyć do pompy filtrującej i zająć się własnymi sprawami – automatyczny czyściciel dna basenu wszystko zrobi sam, dzięki filtrowi wyłapującemu zanieczyszczenia, takie jak liście, piasek czy utopione owady. Urządzenie działa, wykorzystując przepływającą przez niego wodę. W zestawie otrzymasz także węże do podłączenia.

Odkurzacz basenowy

Tak, basen również można odkurzać! To skuteczne i łatwe w obsłudze urządzenie bezprzewodowe. Zasada podobna jak przy zwykłym odkurzaczu, czyli duża siła ssąca, umożliwia zebranie z wody wszelkich zanieczyszczeń i brudu. Dostępne są również wymienne końcówki do odkurzaczy, by czyszczenie mogło być efektywne we wszelkich zakamarkach. Odkurzacz znakomicie uzupełni Twój zestaw do czyszczenia basenu.

Pompa filtrująca ze skimmerem

Nowoczesna i wydajna pompa nadaje się do wszystkich rodzajów basenów ogrodowych. Skutecznie usuwa z wody pływające liście, owady i wszelkie zabrudzenia. Wystarczy zawiesić ją na ściance bocznej basenu za pomocą wbudowanego haka o regulowanej długości. Dzięki temu możesz kontrolować wysokość, na którym znajduje się urządzenie. Pracuje bardzo cicho, nie zakłócając Twojego spokoju.

Ręczny zestaw do czyszczenia basenu

Jeśli nie zależy Ci, by automatyczny sprzęt wyręczał Cię w dbaniu o basen i sprawia Ci satysfakcję samodzielne zajmowanie się tego rodzaju pracami, w naszej ofercie znajdzie się też kilka różnych zestawów do czyszczenia basenu, w skład których mogą wchodzić np. aluminiowy kij teleskopowy, siatka do zbierania większych zanieczyszczeń, czerpak, zestawy profilowanych szczotek czy rękawice ze specjalną powierzchnią do szorowania.

Komplet akcesoriów do czyszczenia basenów

Znajdziesz u nas wszelkie potrzebne sprzęty, pozwalające zadbać o czystość dowolnego basenu – czy będzie to zbiornik rozporowy, czy stelażowy, czy też dmuchane spa. Współpracujemy z czołowymi światowymi producentami basenów i specjalnie dedykowanych do nich akcesoriów – INTEX i Bestway. Wybierz elementy, które stworzą najwyższej jakości i najodpowiedniejszy do Twoich potrzeb zestaw do czyszczenia basenu. Dla zaoszczędzenia Twojego czasu i wysiłku, sami proponujemy Ci kilka sugerowanych kompletów – wystarczy wybrać.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store