0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Wiatraki domowe - ratunek przed skwarem i duchotą

Jeśli zmagasz się z utrzymaniem chłodu latem, z brakiem odpowiedniej wentylacji w domu, aby poprawić sytuację, możesz - nie robiąc wiele - zdobyć wentylatory na postumencie.

Jednym z problemów wynikającym z wprowadzenia się do nowego mieszkania polega jest fakt, że nie zawsze możesz decydować o jego projekcie i wyposażeniu, które Twoim zdaniem powinno być w nim zawarte. Wszyscy chcemy dla siebie jak najlepiej i chcemy mieszkać w domu, który jest jednocześnie przestronny i wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia użytkowe, choć nie zawsze jest to od razu możliwe. Kompaktowe rozmiary naszych wentylatorów sprawiają, że są one łatwe w przenoszeniu i stanowią dobry wybór w każdej stytuacji, mogąc nawet posłużyć za poręczny wentylator biurkowy.

Wentylacja na wyciągnięcie pilota

Jeśli nie jesteś zbyt odporny na upały, ale wentylator sufitowy nie pasuje do wnętrza Twojego pokoju lub salonu, zawsze możesz wybrać wentylator kolumnowy, który może być równie skuteczny: Wentylatory stojące mogą być dobrą alternatywą dla wentylatorów sufitowych i są idealne do użytku w domach, w których przestrzeń może stanowić problem, chociaż w rzeczywistości nie ma reguły, która mówi, że nie możesz kupić sobie jednego z tych urządzeń, jeśli mieszkasz w domu, w którym tak naprawdę nie jest martwić się brakiem miejsca lub brakiem odpowiedniego układu chłodzenia. Oprócz utrzymywania chłodu w pomieszczeniu, wentylatory stojące przydają się również na przykład przy bardzo wysokiej wilgoci powietrza, gdy masz stos wilgotnych ubrań, które chcesz wysuszyć. Ponadto, w przeciwieństwie do wentylatorów sufitowych, wentylatory te można ustawić tak, aby nawiewały powietrze w określonym kierunku, co zwiększa pole manewru.

Chłodzenie, takie jak lubisz

Większość wentylatorów stojących ma wiele ustawień prędkości, co pozwala ustawić i dostosować je zgodnie z własnymi wymaganiami. Dobrej jakości wentylator stojący jest wyposażony w funkcję cichej pracy, dzięki czemu nie musisz martwić się ciągłym brzęczeniem, gdy ich używasz. Cechy takie jak płynne ruchy oscylacyjne i potężna cyrkulacja powietrza sprawiają, że w upalne lato wentylatory stojące są warte każdego grosza, niezależnie od wersji budżetowej, na którą się zdecydujemy.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store