0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Generator chloru

Filtry
Generator chloru i ozonu w basenach ogrodowych INTEX 26666
(5/5) (1)
1 299,99 zł
Szukasz sposobu na czystą wodę w basenie ogrodowym? Generator chloru i ozonu Intex to skuteczne urządzenie w walce z zanieczyszczeniami. Szybko usunie brud i zahamuje rozwój bakterii w Twoim basenie ogrodowym. Jest łatwy w obsłudze i bardzo wydajny. Zestaw Intex obejmuje akcesoria niezbędne do podłączenia generatora.
Generator chloru INTEX 26670
879,99 zł
Nowoczesny generator chloru do oczyszczania basenu ogrodowego to skuteczny sposób w walce z zabrudzeniami i bakteriami. Jest bezpieczny, wytwarza naturalny chlor, który jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla zdrowia niż sztuczne środki. Generator chloru to łatwe w obsłudze urządzenie do basenów o max pojemności 56800l.
Generator chloru INTEX 26668
789,99 zł
Nowoczesny generator chloru marki Intex skutecznie zadba o odpowiedni poziom czystości wody w Twoim basenie. Działa dwufazowo – wytwarza naturalny chlor z soli i zwalcza bakterie i zanieczyszczenia. Jest łatwy w obsłudze, wydajny i może pracować w trzech trybach samooczyszczania. Urządzenie wymaga pompy filtrującej.

Zamiast chemii basenowej, niech działa chlor!

Skutecznie i oszczędnie

generatory chloru

Jeśli chcesz utrzymywać czystość i higienę wody w swoim ogrodowym basenie, ale jednocześnie jesteś niechętnie nastawiony wobec chemii basenowej, Dmuchane.pl ma dla Ciebie ofertę specjalnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Stosowanie chemii basenowej wcale nie jest jedyną metodą oczyszczania basenu. Przed Tobą możliwość skorzystania z urządzeń, które w dłuższej perspektywie są znacznie bardziej ekonomiczne niż środki chemiczne.

To coś, co znacznie ułatwi Ci oczyszczanie basenowej wody. Pompy do basenu są jednym z tych niezbędnych akcesoriów każdego miłośnika wodnych rozrywek w ogrodzie. Jeżeli niezbyt podoba Ci się chemia basenowa, pomyśl o tym, żeby się w nią zaopatrzyć. Tym bardziej, że stosowanie pompy piaskowej daje większą skuteczność niż środki chemiczne. Możesz więc korzystać z kąpieli w czystej wodzie bez stosowania chemii. Jak to działa? Dodajesz sól do wody, po czym ona – dzięki pomocy pompy piaskowej – wykonuje całą pracę oczyszczającą. A dzieje się to w ten sposób, że zmienia się w jony i naturalny chlor. W ten sposób pozbywasz się wszelkich bakterii, alg i innych zanieczyszczeń. Inwestując w pompę piaskową zaoszczędzisz też pieniądze – piasek wymieniasz w niej raz na 5 lat!

Poznaj skuteczność ozonu

Ozonator to już silniejszy oręż w walce z bakteriami. Decydując się na to połączenie, dzięki jednemu urządzeniu zyskasz korzyści płynące z połączenia siły chloru i ozonu. Długo można by wymieniać listę zalet ozonowania. Po pierwsze ozonator redukuje zużycie wody poprzez znaczne poprawienie jej jakości. Co więcej, ma silniejsze właściwości utleniające i skuteczniej radzi sobie z dezynfekcją, minimalizuje także rozwój pleśni w basenie. Z pewnością ucieszy Cię także fakt, że ozon pozwoli Ci pozbyć się zapachu chloru.

Chlor w tabletkach

Praktyczne urządzenie, które pomoże Ci utrzymać basenową wodę w czystości. Była już mowa o generatorach chloru, przyszła więc pora na dozownik. Jest to najbardziej efektywny sposób chlorowania wody. Gdy podłączysz go do wody, pozostaje Ci już tylko czekać na efekty jego pracy. Dozownik dozuje właściwe ilości chloru w tabletkach - sam wyrzuca tabletki z chlorem.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store