0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Drabinki do basenu

Filtry
Drabinka metalowa do basenów 84 cm Bestway 58430
139,99 zł
Uniwersalna drabinka Bestway do basenu ogrodowego i stelażowego to gwarancja bezpieczeństwa podczas kąpieli. Jest stabilna, wyposażona w antypoślizgowe stopnie i wygodne uchwyty, co pozwoli utrzymać Ci równowagę podczas wchodzenia i wychodzenia z basenu. Wykonana jest z antykorozyjnego i odpornego metalu.
Drabinka bezpieczna do basenów 132 cm Bestway 58332
319,99 zł
Stabilna drabinka Bestway do dużych basenów ogrodowych o maksymalnej wysokości 132 cm. To, co wyróżnia tą drabinkę to solidne wykonanie, wysokiej jakości antykorozyjna metalowa rama oraz cztery antypoślizgowe stopnie z podestem. Drabinka spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa, w tym EN16713.
Czyściciel stóp do basenu INTEX 29080
(5/5) (2)
36,99 zł
Antypoślizgowy czyściciel do stóp marki Intex pozwoli zminimalizować ilość zanieczyszczeń dostających się do basenu. Wystarczy przed wejściem do basenu zanurzyć na moment w nim stopy, aby wszelkie zabrudzenia, źdźbła trawy i piach opadły na dno. Czyściciel ma specjalne antypoślizgowe dno, by ograniczyć ryzyko upadku.
Drabinka bezpieczna do basenów 107 cm Bestway 58330
(5/5) (4)
164,99 zł
Stabilna, metalowa drabinka Bestway zadba o Twojego bezpieczeństwo podczas wchodzenia i wychodzenia z basenu. Dzięki niej pozbędziesz się ryzyka upadku – stopnie drabinki są antypoślizgowe. Jej powierzchnia posiada antykorozyjną powłokę, co pozwala uniknąć rdzy. Przeznaczona jest do basenów o max. wysokości 107 cm.
Drabinka bezpieczna do basenów 122 cm Bestway 58331
(5/5) (2)
249,99 zł
Prosta w montażu, solidna drabinka Bestway do basenów ogrodowych zagwarantuje Ci bezpieczeństwo podczas relaksu. Posiada antypoślizgowe schodki, trwałą konstrukcję, a do tego wyposażona jest w nierdzewną, metalową ramę, co pozwoli uniknąć korozji. Drabinka Bestway pasuje do basenów o max. wysokości 122 cm.

Drabinki w basenach ogrodowych

Podnieś komfort użytkowania basenu i bezpieczeństwo jego użytkowania

drabinki do basenu

Kupując basen ogrodowy, musimy pomyśleć o tym, aby zapewnić bezpieczeństwo zabawy w nim. To bardzo ważne wtedy, gdy posiadamy głębsze baseny do których wchodzenie jest utrudnione przez wysokie ściany. Drabinka będzie niezbędna do tego, aby umożliwić bezpieczne wchodzenie do basenu i opuszczanie go. Stanowi podstawę w zabezpieczeniu bezpieczeństwa zabawy. Sytuację, gdy posiadasz basen bez drabinki należy niezwłocznie rozwiązać. Tym bardziej, że producenci oferują kilka modeli drabinek wyposażonych w różne funkcjonalności.

Jakie drabinki można kupić w naszym sklepie?

drabinki do basenu

Drabinki w dzisiejszych czasach wyposażone są w przeróżne elementy, rozwijające ich podstawową funkcjonalność. W naszej ofercie znajdują się produkty takich marek jak Intex, czy Bestway. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na różnice w materiale, z którego wykonane są drabinki. Poza standardowymi drabinkami z tworzyw sztucznych, funkcjonują także drabinki metalowe- zdecydowanie bardziej trwałe i stabilne. Posiadając duży basen, który będzie mocno użytkowany musimy pomyśleć o trwałości drabinki. Drabinki metalowe przystosowane są do wytrzymywania dużo większych ciężarów, dlatego z powodzeniem mogą korzystać z nich dorośli. Istnieje również tak zwana drabinka bezpieczna. Oferuje bardzo ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu dziecko nie jest w stanie wejść do basenu bez kontroli dorosłych.

Przydatne cechy, które czynią nasze produkty wyjątkowymi

drabinki do basenu

Czy wiesz o tym, że jednym z elementów, którym możesz poprawić czystość wody basenowej jest tak zwany czyściciel stóp? Dzięki jego zastosowaniu razem z drabinką, podniesiesz jakość wody w swoim basenie. Wszyscy chcący wejść do basenu, będą musieli wypłukać swoje stopy. Zostawiając poza basenem wszystkie potencjalne zanieczyszczenia, takie jak piasek, kamyki, trawa. Pokrycie stopni drabinki antypoślizgową powierzchnią pozwala na uniknięcie przykrych i niebezpiecznych sytuacji. Nie ma nic gorszego, niż zepsucie sobie zabawy przez wcześniejsze niezadbanie o tak błahe rzeczy!

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store