0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON: 8:00 - 18:00 / WT-PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Trampoliny z siatką

Filtry
Trampolina ogrodowa dla dzieci 140 cm 4,5ft
(5/5) (1)
399,00 zł
Trampolina dla dzieci 140 cm Neo-Sport to świetna zabawa dla Twoich pociech. Najwyższe normy bezpieczeństwa i solidne wykonanie gwarantuje nie tylko wyśmienitą zabawę, ale też bezpieczeństwo.
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką zewnętrzną i drabinką
699,00 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 252 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
1 199,00 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Spor posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Trampolina Neo-Sport jest łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
959,00 zł
Miejsce w ogrodzie do skakania marki Neo-Sport posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Bardzo łatwa w montażu!
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką
799,00 zł
Produkty Neo-Sport posiadają wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Wyjątkowo łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
579,00 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Trampolina Neo-Sport jest łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 15ft/465cm z siatką wewnętrzną i drabinką
1 149,00 zł
Solidna trampolina ogrodowa marki Neo-Sport wykonana została w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa. Zestaw posiada dwustopniową drabinkę, siatkę zabezpieczającą i gąbeczki ochronne na metalowych wykończeniach. Jest łatwa w montażu – wystarczy zaledwie 30 minut, aby zapewnić świetną zabawę najbliższym. Wyróżnia się stabilną konstrukcją.
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką wewnętrzną i drabinką Neo-Sport
959,00 zł
Ogrodowy zestaw Neo-Sport to jeden krok do niezapomnianego, rodzinnego szaleństwa. Trampolina z dwustopniową drabinką i wewnętrzną siatką w zestawie to świetny pomysł na wspólną rozrywkę. Wyróżnia się stabilną konstrukcją, pełnym zestawem akcesoriów i szybkim montażem. Posiada sprężysty materiał i odporny zmianę pogody batut.
Trampolina ogrodowa 13ft/404cm z siatką wewnętrzną i drabinką
899,00 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport z drabinką i siatką wewnętrzną to wspaniałe miejsce rozrywki i zachęta dla naszych pociech do ruchu na świeżym powietrzu. Wszystkie elementy konstrukcji wykonano w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa – sprężysta i odporna na zmianę pogody mata, a także stabilne nogi zapewniają stabilność konstrukcji.
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką wewnętrzną i drabinką
699,00 zł
Wyjątkowe miejsce rozrywki w Twoim ogrodzie. Dzięki niej Twoje dzieci będą skakać z radości. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, a przy tym doskonale zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Elastyczna mata i stabilne nogi tworzą wytrzymałą konstrukcję, którą potwierdza 10-letnią gwarancja.
Trampolina ogrodowa 6ft/183cm z siatką wewnętrzną i drabinką
469,00 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport o średnicy 183 cm, zapewni świetną zabawę Twojemu dziecku. To wspaniała zachęta do ruchu na świeżym powietrzu. Cieszy się popularnością, ponieważ za sprawą sprężystej maty i trwałego stelaża, osiąga najwyższą jakość i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Zrób dziecku miłą niespodziankę

Wspaniały prezent dla Twojego dziecka

siatka wewnętrzna w trampolinie

Sprawienie dziecku prezentu, dzięki któremu uśmiech zagości na jego twarzy, to również wyjątkowa radość dla rodzica. Jeżeli masz ogród, z pewnością nie raz bawiłeś się w nim razem ze swoją pociechą. Jest jednak coś, co sprawi, że rozrywka w ogrodzie stanie się dla najmłodszego członka rodziny niezastąpioną formą spędzania wolnego czasu na powietrzu. Z pewnością słyszałeś o rosnącej popularności, jaką cieszy się trampolina ogrodowa. Już wielu rodziców postanowiło sprezentować swoim pociechom ten niezwykły gadżet. Efekt jest zawsze lepszy, niż się spodziewali: dzieciaki dosłownie nie chcą schodzić z trampoliny! Zanim jednak zaczniesz rozglądać się za prezentem dla malucha, zapoznaj się z kilkoma podstawowymi informacjami.

Co warto wiedzieć na temat trampolin z siatką?

trampoliny z siatką

Wybór trampoliny z siatką najlepiej poprzedzić rozpoznaniem potrzeb swojego dziecka. Do wyboru masz trampoliny bez siatki, z siatką wewnętrzną oraz z siatką zewnętrzną. Ze względów bezpieczeństwa polecamy dla Twojego dziecka trampolinę z siatką, najlepiej wewnętrzną.

Gwarancja bezpieczeństwa zabawy

trampoliny z siatką

Trampoliny z siatką wewnętrzną zostały zaprojektowane w trosce o najwyższe bezpieczeństwo najmłodszych. To najlepsza opcja dla małych dzieci – wybierając ją zyskujesz pewność, że zapewniasz swojemu maluchowi maksimum bezpieczeństwa. Trampolina z siatką ma mniejszą powierzchnię do skakania, zatem zaleca się, aby dzieci skakały pojedynczo. Konstrukcja i zabezpieczenia trampoliny w pełni chronią najmłodszych przed jakimikolwiek urazami czy wypadkami.

Skakanie na trampolinie wpływa korzystnie na stan zdrowia

trampoliny z siatką

Jak widzisz, wybierając ten model trampoliny jednocześnie zapewniasz dziecku maksimum frajdy przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Lecz to nie wszystkie zalety nabycia trampoliny ogrodowej. Beztroskie podskoki bardzo dobrze wpływają na rozwój fizyczny dziecka. Oddając się tej świetnej zabawie, od najmłodszych lat maluch rozwija swą koordynację ruchową, kształtuje sylwetkę i zachowuje dobrą kondycję fizyczną.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pn. 8:00-18:00 / wt.-pt. 8:00-16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - 2020 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income s.c.

Oprogramowanie KQS Store