Wyszukaj Użytkownik
Zadzwoń i zamów: (58) 746 37 97

Filtruj produkty:

Cena
-
Producent
Bestway
INTEX

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

Wpisz swój adres e-mail!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

Sklep z basenami

Twój dostawca letniej rozrywki!

Baseny ogrodowe to nasza specjalność! Sklep internetowy dmuchane.pl istnieje na rynku od 2006r. Jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży kompletne zestawy basenowe, w których oferujemy specjalnie dobrane akcesoria do konkretnego modelu basenu. W naszej ofercie znajduje się ponad 800 artykułów marek Intex i Bestway, szczególnie polecamy Baseny Intex oraz Baseny Bestway, co daje największy wybór basenów i artykułów dmuchanych w Polsce!

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty i gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju lub odbiór osobisty w Gdyni. Kupując u nas swój basen ogrodowy lub materac masz pewność bezpiecznie przeprowadzonej transakcji. Jeśli prowadzisz własną działalność handlową, zapraszamy do współpracy i zakupów hurtowych.

Zaufane opinie
Połączenie szyfrowane SSL

Filtry do pomp

filtry do pomp

W czasie gorących dni często szukamy ochłody. Wielu z nas wybiera kąpiel w basenie ogrodowym. Aby woda w naszym basenie była czysta i klarowna konieczne jest zastosowanie różnych akcesoriów. Kąpiel w czystej, filtrowanej wodzie staje się przyjemnością i nie zagraża naszemu zdrowiu. Pompy do basenu pozwalają zachować wodę basenową czystą i przejrzystą. Wyposażone są w filtry, które oczyszczając wodę gwarantują nam bezpieczną i przyjemną kąpiel.

Katalog

1
12 x Filtr do pompy basenowej typ H INTEX 29007
12 x Filtr do pompy basenowej typ H INTEX 29007
Praktyczny basenowy filtr typu H. Aby woda w Twoim basenie była higieniczna i czysta, należy regularnie wymieniać filtry. Przeważnie robi się to co 1-2 tygodnie, w zależności od tego, jak często korzysta się z basenu oraz od stopnia zabrudzenia wody.
99,00 zł
6 x Filtr do pompy komplet Typ A INTEX 29000
6 x Filtr do pompy komplet Typ A INTEX 29000
Sześć sztuk filtra do pompy oczyszczającej wodę w basenie ogrodowym.
85,00 zł
6 x Filtr do pompy komplet Typ B INTEX 29005
6 x Filtr do pompy komplet Typ B INTEX 29005
Zestaw filtrów do pompy typu B firmy Intex to praktyczne rozwiązanie do Twojego basenu. Dzięki niemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo podczas relaksu i nie martwisz się nieprzyjemnymi zabrudzeniami. Wystarczy wymieniać go co 1 - 2 tygodnie. Zestaw filtrów INTEX to jeden zakup, który zagwarantuje Ci spokój na długi czas.
113,00 zł
Filtr do pompy basenowej INTEX typ H - 29007
Filtr do pompy basenowej INTEX typ H - 29007
Papierowy filtr do pompy basenowej typu H od marki Intex szybko przywróci czystość w Twoim basenie. Wystarczy wymieniać go co 1-2 tygodnie, by cieszyć się bezpieczną i klarowną wodą. Filtr o wymiarach 9 cm średnicy i 10.5 cm wysokości dopasowany jest do pomp filtrujących o numerach 28601 i 28602.
9,90 zł
Filtr do pompy basenowej typ A INTEX 29000
Filtr do pompy basenowej typ A INTEX 29000
Niezbędny do pracy pompy filtrującejidealnie zbiera zabrudzenia z wody basenowejpasuje do pomp Intex 28603 / 28604 / 28637 / 28638 / 28635 / 28636 / 28671 / 28672
17,90 zł
Filtr do pompy basenowej typ B INTEX 29005
Filtr do pompy basenowej typ B INTEX 29005
Papierowy filtr do pompy basenowej typu B o średnicy 5 cm to jeden krok do bezpiecznej wody w Twoim basenie, bez uciążliwych zanieczyszczeń. Filtr Intex wyjątkowo skutecznie zbiera wszelkie zabrudzenia. Aby zachować wysoki poziom czystości wystarczy wymieniać go co 2 tygodnie.
19,90 zł
Filtr do pompy filtrującej - Typ IV Bestway 58095
Filtr do pompy filtrującej - Typ IV Bestway 58095
Aby uniknąć uciążliwych zabrudzeń w basenie i zadbać o najwyższą czystość wody, warto zaopatrzyć się w filtr do pompy filtrującej typu IV. Jego wymiary to 14,20 cm średnicy i 25,40 cm wysokości. Filtr Bestway jest dopasowany do pomp o numerach: 58222, 58221, 58229. Filtr należy wymieniać przy wyłączonej pompie.
16,50 zł
Filtr do pompy filtrującej Typ I  2SZT Bestway 58510
Filtr do pompy filtrującej Typ I 2SZT Bestway 58510
Filtr do pompy basenowej typu I to skuteczny sposób na pozbycie się zabrudzeń, włosów i owadów z wody. Jest starannie wykonany z solidnego włókna, a jego wymiana jest bardzo łatwa i szybka. Filtr zapewni Ci bezpieczną kąpiel, czystą wodę w basenie oraz spokój na długi czas.
19,90 zł
Filtr do pompy filtrującej Typ II  2SZT Bestway 58503
Filtr do pompy filtrującej Typ II 2SZT Bestway 58503
Filtr do pompy typu II to skuteczny sposób w walce z zabrudzeniami w Twoim basenie ogrodowym. Jest łatwy w wymianie, wydajny i wykonany z solidnych włókien. Możesz czyścić go pod bieżącą wodą. Filtr Bestway szybko wyłapie nawet najdrobniejsze zabrudzenia, czyniąc Twoją wodę klarowną i czystą!
35,00 zł
Filtr do pompy filtrującej Typ IV  1SZT Bestway 58505
Filtr do pompy filtrującej Typ IV 1SZT Bestway 58505
Filtr do pompy basenowej typu IV to gwarancja czystej i bezpiecznej wody do kąpieli. Jest łatwy w wymianie, solidnie wykonany i dzięki temu skutecznie wyłapuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Dzięki niemu woda w basenie jest czysta i klarowna, a Ty możesz być spokojny o swoje bezpieczeństwo.
36,90 zł
Filtr do SPA typu S1 2szt. INTEX 29001
Filtr do SPA typu S1 2szt. INTEX 29001
Ten wydajny filtr do wody marki INTEX to niezbędny element basenowego wyposażenia. Prezentowany zestaw dwóch wkładów o grubej i gęstej budowie zapewni sprawną filtrację i przepuszczalność wody. Filtr jest prosty w oczyszczaniu – wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą. Dołączona instrukcja obsługi pomoże Ci w instalacji.
18,90 zł
Filtr VI Anti-Bacteria do pompy filtrującej SPA 2 szt. Bestway 58477
Filtr VI Anti-Bacteria do pompy filtrującej SPA 2 szt. Bestway 58477
Chcesz odpowiednio zadbać o czystość wody w basenie ogrodowym? Jeśli tak to wybierz zestaw antybakteryjnych filtrów do pompy filtrującej w modelach Lay-Z SPA Bestway. Skutecznie usuną zabrudzenia i bakterie oraz będą doskonałym uzupełnieniem chemii basenowej. Z tak kompletnym zestawem masz gwarancję bezpiecznej kąpieli.
19,50 zł
Piasek - szkło kwarcowe do pomp piaskowych 25kg INTEX 29058
Piasek - szkło kwarcowe do pomp piaskowych 25kg INTEX 29058
Dedykowany piasek kwarcowy INTEX (szkło) zabezpieczy pompę piaskową przed nieprzyjemnymi skutkami eksploatacji. Wkład ten czyści i filtruje wodę znacznie efektywniej od zwykłego pisaku kwarcowego i nie wymaga częstego przepłukiwania. Prezentowane szkło filtracyjne INTEX może być stosowane we wszystkich systemach filtracji piaskowej.
67,90 zł
Piasek, wkład, filtr do piaskowych pomp filtrujących 25 kg
Piasek, wkład, filtr do piaskowych pomp filtrujących 25 kg
Wkład piaskowy polskiego producenta - niezbędny do prawidłowego funkcjonowania wszystkich piaskowych pomp filtrujących. Pasuje do pomp Intex i Bestway.
22,90 zł
1

Kondycja pompy basenowej jest bardzo ważna

Czystość wody zachowasz, pamiętając o wymianie filtra

filtry do pomp

Filtry do pomp basenowych są łatwe w instalacji i wymianie. Woda z basenu trafia do pompy, gdzie za pomocą filtra jest oczyszczana i ponownie wraca do basenu. W sprzedaży odnajdziemy filtry papierowe, piaskowe oraz wykonane z wytrzymałych tworzyw. Te, wykonane z papieru cechuje niewysoka cena , lecz należy je odpowiednio często wymieniać. Zazwyczaj ich skuteczność upływa po okresie około 2 - 3 tygodni. W tym czasie filtry należy intensywnie płukać z wszelkich zanieczyszczeń. Piaskowe są natomiast zdecydowanie bardziej wydajne od papierowych. Składają się one z plastikowego pojemnika napełnionego piaskiem, gdzie odbywa się filtracja wody. W pompach piaskowych czynnikiem filtrującym jest piasek. Ten rodzaj filtrów wymieniamy stosunkowo rzadko, co jest ich wielką zaletą. Możemy go użytkować przez okres dwóch, trzech lat. Piaskowe są odpowiednie dla posiadaczy średnich i dużych basenów. Ważne jest utrzymanie filtrów w czystości. Zanieczyszczone filtry nie będą spełniały swojej roli, a woda w basenie w szybkim czasie stanie się mętna.

Dopasuj wydajność pompy do swoich potrzeb

filtry do pomp

Oferowane w sprzedaży części wymienne przeznaczone do różnego rodzaju pomp i różnią się wielkością. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać pompy z filtrami o różnej wydajności. Kupując tego rodzaju akcesoria basenowe przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na ich moc. Pompy piaskowe pozwalają usunąć większość zanieczyszczeń, filtrując do 8 tyś. litrów wody na godzinę. Filtry w pompie nie usuwają wszystkich zanieczyszczeń w dużych basenach. W zestawie urządzeń basenowych, które filtrują odpady i resztki organiczne przydatne jest posiadanie także innych gadżetów. Akcesoria czyszczące składają się z kija teleskopowego, szczotek i różnych końcówek. W sprzedaży można także znaleźć pojemnik na zebrane zanieczyszczenia.

Połączone działanie pomp i innych akcesoriów daje wymierne efekty

filtry do pomp

Samo posiadanie pompy z filtrami nie wystarcza do tego, aby utrzymać wodę w czystości. Niezbędne jest zakupienie chemii dezynfekującej. Chlor w basenie zabija wszelkiego rodzaju grzyby, bakterie i wirusy oraz jest najskuteczniejszą metodą niszczenia drobnoustrojów w wodzie. Zestawy akcesoriów, utrzymujących wodę basenową w czystości możemy zakupić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Dobór wysokiej jakości gadżetów zapewni przejrzystość wody, a także uchroni nas od różnego rodzaju chorobotwórczych bakterii i grzybów.