Wyszukaj Użytkownik
Zadzwoń i zamów: (58) 746 37 97

Filtruj produkty:

Cena
-

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

Wpisz swój adres e-mail!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

Polecany produkt:

Lodówka turystyczna Berdsen Icemax 27 litrów tryb ECO
215,00 zł
199,00 zł
Sklep z basenami

Twój dostawca letniej rozrywki!

Baseny ogrodowe to nasza specjalność! Sklep internetowy dmuchane.pl istnieje na rynku od 2006r. Jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży kompletne zestawy basenowe, w których oferujemy specjalnie dobrane akcesoria do konkretnego modelu basenu. W naszej ofercie znajduje się ponad 800 artykułów marek Intex i Bestway, szczególnie polecamy Baseny Intex oraz Baseny Bestway, co daje największy wybór basenów i artykułów dmuchanych w Polsce!

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty i gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju lub odbiór osobisty w Gdyni. Kupując u nas swój basen ogrodowy lub materac masz pewność bezpiecznie przeprowadzonej transakcji. Jeśli prowadzisz własną działalność handlową, zapraszamy do współpracy i zakupów hurtowych.

Zaufane opinie
Połączenie szyfrowane SSL

Lodówki turystyczne

Lodówki turystyczne Berdsen

Lodówki turystyczne cieszą się coraz większa popularnością. Oferowane przez nas lodówka marki Berdsen będzie idealnym rozwiązaniem na plażę, czy podczas letnich wypadów. Doskonała termoizolacja, którą gwarantuje podwójna ścianka jest gwarantem komfortowego użytkowania naszych produktów i bezpieczeństwa jakości tych, które w lodówce przenosimy. Wszystkie sprzęty turystyczne znajdujące się w naszym asortymencie dają możliwość podłączenia ich do zewnętrznego źródła zasilania 12V lub 230V, także więc gniazda zapalniczki.

Katalog

1
Lodówka turystyczna Berdsen Icemax 27 litrów tryb ECO
Lodówka turystyczna Berdsen Icemax 27 litrów tryb ECO
Lodówka turystyczna Berdsen idealnie sprawdzi się na plaży, biwaku czy do domku letniskowego. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi, który zapewnia rotację powietrza wewnątrz komory równomiernie schłodzi produkty.
215,00 zł 199,00 zł
Lodówka turystyczna Berdsen Icemax 50 litrów
Lodówka turystyczna Berdsen Icemax 50 litrów
Chwilowy brak towaru
Lodówka turystyczna Berdsen idealnie sprawdzi się na plaży, biwaku czy do domku letniskowego. Dzięki wbudowanemu wentylatorowi, który zapewnia rotację powietrza wewnątrz komory równomiernie schłodzi produkty.
375,00 zł
Dostępność
1

Zabezpiecz świeżość swoich produktów w podróży, poznając naszą ofertę lodówek turystycznych

Co z produktami spożywczymi, gdy temperatury rosną?

lodówki turystyczne

Wybieramy się w podróż. Temperatury w ostatnim czasie są bardzo wysokie. Zabieramy ze sobą mnóstwo niezbędnych gadżetów i nie zapominamy także o najważniejszym – czyli o prowiancie. Transport żywności podczas upałów nie jest prosty. Jedzenie szybko traci świeżość, a napoje mocno się nagrzewają. Przewożenie  umożliwia nam lodówka samochodowa.

Biorąc pod uwagę sposób działania lodówek, możemy podzielić je na:

  • lodówki pasywne – są to lodówki, które do chłodzenia nie potrzebują zasilania z zewnątrz. Wykonanie z materiałów termoizolacyjnych pozwala na utrzymanie niskiej temperatury. Do chłodzenia używa się zwykle wkładów chłodzących. Wkłady mrożące są elementami wypełnionymi specjalnym żelem. Nadają się do wielokrotnego użytku. Kiedy interesuje Cię lodówka turystyczna na wkłady, to do obniżenia temperatury można użyć dużej ilości lodu.
  • lodówki termoelektryczne – zasilane napięciem gniazda zapalniczki 12 V, 24 V lub 230 V. W przeciwieństwie do lodówek pasywnych mogą zarówno chłodzić jak i ogrzewać, w zależności od naszych potrzeb. Lodówki tego typu znajdują się w ofercie naszego sklepu.
  • lodówki sprężarkowe – ich działanie uzależnione jest od układu chłodniczego, składającego się ze sprężarki, skraplacza, parownika, elementu dławiącego. Zaletą tego rodzaju lodówek jest wysoka wydajność chłodzenia z możliwością mrożenia.
  • lodówki gazowe – działają dzięki wyposażeniu w absorber i desorber, między którymi krąży element chłodniczy. Do funkcjonowania nie potrzebują energii elektrycznej. Najczęściej wykorzystywanym gazem jest amoniak w połączeniu z innymi gazami. Ten rodzaj lodówek jest droższy od pozostałych, ale zapewnia najlepsze chłodzenie przez długi czas.
  • torby termoizolacyjne – to najprostszy i najtańszy sposób chłodzenia produktów. Torba taka posiada warstwę materiału izolującego oraz warstwę grubego materiału przez co wymiana temperatury jest ograniczona. Torby nie posiadają funkcji aktywnego chłodzenia.

Ważna jest ochrona lodówki przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak np. słońce lub woda. Jeżeli chcemy utrzymać produkty w niższej temperaturze przed włożeniem ich do lodówki powinniśmy wszystko dokładnie schłodzić.

Lodówki turystyczne, na co stawiamy?

lodówki turystyczne

Dobra lodówka turystyczna to taka, która jest idealnie dostosowana do naszych potrzeb, to takie przenośne agd małe.Przystępując do zakupu lodówki turystycznej powinniśmy pomyśleć o tym jak często i w jakim celu będziemy z niej korzystać. Używanie lodówki zaledwie dwa razy w roku nie wymaga zakupu droższej lodówki gazowej. Przy wyborze danego modelu należy wiedzieć w jakich warunkach lodówka będzie pracować. Istotna też jest pojemność lodówki, która nas interesuje. Lodówki dostępne  na rynku mają pojemność od kilku do kilkudziesięciu litrów. Jeżeli w podróż wybierają się tylko dwie osoby w zupełności wystarczy nam nieduża lodówka, natomiast dla większej rodzinki nada się duża, o pojemności 50 l. Najpopularniejsze to te o pojemności 20-35 l. Ważnym aspektem jest też jakość materiałów z jakich wykonana jest lodówka. Najbardziej sprawdzą się lodówki w plastikowej zabudowie. Lodówki posiadają różne stopnie chłodzenia. Torby termoizolacyjne utrzymują produkty w niskiej temperaturze przez kilka godzin. Lodówki termoelektryczne mogą schłodzić maksymalnie do 20 ◦ C poniżej temperatury otoczenia. Najlepsze efekty chłodzenia osiągają lodówki sprężarkowe i absorpcyjne, które posiadają funkcję chłodzenia i mrożenia do – 20 ◦ C, ale nie do końca sprawdzają się w podróży. Wpływa na to ich ciężar i zużycie prądu.

Dlaczego warto kupić lodówkę turystyczną i inne akcesoria kempingowe?

lodówki turystyczne

Lodówki turystyczne w mają także zastosowanie w branży medycznej, farmaceutycznej i laboratoryjnej. Sklepy oferują nam lodówki do przewożenia między innymi lekarstw, hormonów i szczepionek. W zestawie posiadają również akcesoria takie jak wkłady chłodzące i termometry. Lodówki turystyczne to gadżet, który warto posiadać. Jest to bardzo praktyczna rzecz, ponieważ można wykorzystać ją w wielu sytuacjach. Zabierają je ze sobą nie tylko podróżujący, ale i imprezujące w plenerze rodziny, działkowicze. Z pewnością docenią je osoby, które w trakcie upałów będą miały ochotę sięgnąć po schłodzony napój.

Pamiętaj, że większość lodówek może zostać podłączona do gniazda zapalniczki w celu zapewnienia jej zasilania, ładowarka samochodowa 12v daje wystarczającą ilość mocy.