0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON: 8:00 - 18:00 / WT-PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Trampoliny ogrodowe

Filtry
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką zewnętrzną i drabinką
749,00 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 252 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
1 399,00 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Spor posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Trampolina Neo-Sport jest łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
1 149,00 zł
Miejsce w ogrodzie do skakania marki Neo-Sport posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Bardzo łatwa w montażu!
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką
929,00 zł
Produkty Neo-Sport posiadają wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Wyjątkowo łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
679,00 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Trampolina Neo-Sport jest łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 15ft/465cm z siatką wewnętrzną i drabinką
1 249,00 zł
Solidna trampolina ogrodowa marki Neo-Sport wykonana została w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa. Zestaw posiada dwustopniową drabinkę, siatkę zabezpieczającą i gąbeczki ochronne na metalowych wykończeniach. Jest łatwa w montażu – wystarczy zaledwie 30 minut, aby zapewnić świetną zabawę najbliższym. Wyróżnia się stabilną konstrukcją.
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką wewnętrzną i drabinką Neo-Sport
1 099,00 zł
Ogrodowy zestaw Neo-Sport to jeden krok do niezapomnianego, rodzinnego szaleństwa. Trampolina z dwustopniową drabinką i wewnętrzną siatką w zestawie to świetny pomysł na wspólną rozrywkę. Wyróżnia się stabilną konstrukcją, pełnym zestawem akcesoriów i szybkim montażem. Posiada sprężysty materiał i odporny zmianę pogody batut.
Trampolina ogrodowa 13ft/404cm z siatką wewnętrzną i drabinką
999,00 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport z drabinką i siatką wewnętrzną to wspaniałe miejsce rozrywki i zachęta dla naszych pociech do ruchu na świeżym powietrzu. Wszystkie elementy konstrukcji wykonano w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa – sprężysta i odporna na zmianę pogody mata, a także stabilne nogi zapewniają stabilność konstrukcji.
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką wewnętrzną i drabinką
749,00 zł
Wyjątkowe miejsce rozrywki w Twoim ogrodzie. Dzięki niej Twoje dzieci będą skakać z radości. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, a przy tym doskonale zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Elastyczna mata i stabilne nogi tworzą wytrzymałą konstrukcję, którą potwierdza 10-letnią gwarancja.
Trampolina ogrodowa 6ft/183cm z siatką wewnętrzną i drabinką
549,00 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport o średnicy 183 cm, zapewni świetną zabawę Twojemu dziecku. To wspaniała zachęta do ruchu na świeżym powietrzu. Cieszy się popularnością, ponieważ za sprawą sprężystej maty i trwałego stelaża, osiąga najwyższą jakość i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Trampoliny ogrodowe to wspaniały sposób na uśmiechnięte lato

Spraw swojemu dziecku wielką radość, zachęcając do aktywności na świeżym powietrzu

O tym, jak wiele uśmiechu może wywołać na twarzy dziecka zabawa na trampolinie, przekonali się już niejedni rodzice. Dołącz do nich, kiedy jest na to najlepszy okres – wiosna i lato tuż za rogiem! Modele przeznaczone do ogrodu cieszą się rosnącą popularnością i zaufaniem, co zawdzięczają swojej niezawodności i gwarancji bezpiecznej zabawy. Zaraz po grillu i basenie, to trzeci najczęściej kupowany sprzęt ogrodowy w Polsce.

Trampolina z siatką podnosi komfort i bezpieczeństwo zabawy

Aktywna zabawa pod gołym niebem to najlepszy sposób, aby dziecko spędzało swój wolny czas. To bardzo ważne dla jego rozwoju fizycznego, zwłaszcza obecnie, kiedy tak trudno odciągnąć je sprzed ekranu telewizora czy komputera. Zamiast biernie przesiadywać w pokoju przy grach komputerowych, zdecydowanie lepiej zastąpić to czymś znacznie atrakcyjniejszym. Przekonaj się, jak sprawić, żeby Twoje dziecko znalazło niezastąpioną rozrywkę na świeżym powietrzu!

Zabawa, która bardzo korzystnie wpływa na stan Twojego zdrowia

Trampolina przyniesie Tobie i Twojemu dziecku podwójną korzyść. Po pierwsze, to znakomita dawka pozytywnej energii i relaksu podczas ciepłych, słonecznych dni. Ale to nie wszystko – dobra rozrywka idzie w parze z całą gamą korzyści dla zdrowia. Czy wiesz, że jest uznawana za bardziej skuteczny sposób na zgubienie wagi niż bieganie? To ostatnio bardzo popularna alternatywa dla standardowych ćwiczeń fizycznych, tym bardziej, że nie wymaga wyjścia z domu – wystarczy wybrać się do ogrodu. Wraz z trampoliną ogrodową Ty i Twoje dziecko dostajecie więc nie tylko żródło frajdy i sposób na smukłą sylwetkę, ale też wszechstronny sprzęt sportowy. Jest jeszcze jedna, szczególna zaleta tej fantastycznej formy rekreacji, a jest nią dobre samopoczucie emocjonalne! Oprócz tak zbawiennego wpływu na zdrowie fizyczne, niepozorne skakanie na trampolinie skutecznie zwalcza stres i pozwala się zrelaksować.

Trampolina 312cm, 305 cm, 244 cm, 366 cm, 427 cm, 488 cm - rozmiary naszych trampolin ogrodowych. Wybierz odpowiedni rozmiar dla siebie, a to coś więcej niż zwykłe zabawki ogrodowe.

Sprzęt fitness, który odpowiada najbardziej wygórowanym wymaganiom

Meble ogrodowe ustawiamy w naszym ogrodzie, aby w odpowiedni sposób zagospodarować dostępną dla nas przestrzeń. Ostatnio jednak, coraz bardziej popularne stają się wszelkie zabawki ogrodowe. Nie jestem sekretem, że mówimy o trampolinach czy basenach. Dlaczego warto pomyśleć o tego typu asortymencie we własnym ogrodzie? Idealnie zastępuje nam rowery miejskie, czy gumy do ćwiczeń. Do tego skutecznie zachęcając do aktywności na świeżym powietrzu. To w dzisiejszych czasach bardzo ważny, aby odciągnąc nasze pociechy od ekranów i monitorów wtedy, gdy na dworze sprzyja aura. Pod koniec wakacji więć kupujemy artykuły szkolne, a na ich początku zadbajmy o prezenty, które pozwolą dzieciom spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pn. 8:00-18:00 / wt.-pt. 8:00-16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - 2020 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income s.c.

Oprogramowanie KQS Store