0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON. .: 8:00 - 18:00,
WT. - PT.: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Trampoliny ogrodowe

Filtry
Trampolina ogrodowa 13ft/404cm z siatką zewnętrzną i drabinką
1 049,00 zł
Kompletny zestaw, wyposażony w drabinkę, która gwarantuje komfort użytkowania! Średnica siatki zewnętrznej to aż 404 cm. Przeznaczona jest więc do zabawy dla najmłodszych, ale także sprawdzi się w przypadku dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 13ft/404cm z siatką wewnętrzną i drabinką
1 149,00 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport z drabinką i siatką wewnętrzną to wspaniałe miejsce rozrywki i zachęta dla naszych pociech do ruchu na świeżym powietrzu. Wszystkie elementy konstrukcji wykonano w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa – sprężysta i odporna na zmianę pogody mata, a także stabilne nogi zapewniają stabilność konstrukcji.
Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką zewnętrzną i drabinką
1 099,00 zł
Kup produkt z drabinką w zestawie, podnosząc bezpieczeństwo jego użytkowania! Siatka zewnętrzna o średnicy 374 cm. Przyrząd przeznaczony zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką wewnętrzną i drabinką
1 099,00 zł
Wysokiej jakości trampolina ogrodowa Neo-Sport z siatką wewnętrzną i drabinką w zestawie. Nie bez powodu jest ulubionym miejscem rozrywki wielu rodzin. Swoją odporność osiąga dzięki odpowiednio elastycznej i odpornej macie oraz stalowym, trwałym rusztowaniu. Potwierdzeniem jej jakości jest 10-letnia gwarancja.
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką zewnętrzną i drabinką
899,00 zł
Produkt Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Siatka wewnętrzna o średnicy 312 cm. Przyrząd przeznaczony zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm siatka zewnętrzna i drabinką
599,00 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 252 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm siatka wewnętrzna i drabinką
699,00 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Trampolina Neo-Sport jest łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 6ft/183cm z siatką zewnętrzną i drabinką Neo-Sport
549,00 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 183 cm. Korzystnie wpływa na koordynację ruchową najmłodszych, ale także tych starszych. Zapewnij swojej pociesze możliwość spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu.
Trampolina ogrodowa 6ft/183cm z siatką wewnętrzną i drabinką
519,00 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport o średnicy 183 cm, zapewni świetną zabawę Twojemu dziecku. To wspaniała zachęta do ruchu na świeżym powietrzu. Cieszy się popularnością, ponieważ za sprawą sprężystej maty i trwałego stelaża, osiąga najwyższą jakość i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.
Mata do trampoliny batut 435 cm 80spr 14ft Neo-Sport
159,00 zł
Uniwersalna mata do trampoliny firmy Neo-Sport 435 cm (14ft). Mata Neo-Sport zapewni idealną sprężystość i umożliwi wykonywanie bezpiecznych skoków.
Mata do trampoliny batut 404 cm 72spr 13ft Neo-Sport
129,00 zł
Uniwersalna mata do trampoliny firmy Neo-Sport 404 cm (13ft). Mata Neo-Sport zapewni idealną sprężystość i umożliwi wykonywanie bezpiecznych skoków.
Mata do trampoliny batut 374 cm 64spr 12ft Neo-Sport
139,00 zł
Uniwersalna mata do trampoliny firmy Neo-Sport 374 cm (12ft). Mata Neo-Sport zapewni idealną sprężystość i umożliwi wykonywanie bezpiecznych skoków.
Mata do trampoliny batut 183 cm 36spr 6ft Neo-Sport
79,00 zł
Uniwersalna mata do trampoliny firmy Neo-Sport 183 cm (6ft). Mata Neo-Sport zapewni idealną sprężystość i umożliwi wykonywanie bezpiecznych skoków.
Siatka zewnętrzna do trampoliny 404 cm 13FT Neo-Sport
159,00 zł
Zewnętrzna siatka ochronna przeznaczona do trampoliny z 6 słupkami zabezpiecza przed upadkiem podczas skakania.

Trampoliny ogrodowe to wspaniały sposób na uśmiechnięte lato

Spraw swojemu dziecku wielką radość, zachęcając do aktywności na świeżym powietrzu

O tym, jak wiele uśmiechu może wywołać na twarzy dziecka zabawa na trampolinie, przekonali się już niejedni rodzice. Dołącz do nich, kiedy jest na to najlepszy okres – wiosna i lato tuż za rogiem! Modele przeznaczone do ogrodu cieszą się rosnącą popularnością i zaufaniem, co zawdzięczają swojej niezawodności i gwarancji bezpiecznej zabawy. Zaraz po grillu i basenie, to trzeci najczęściej kupowany sprzęt ogrodowy w Polsce.

Trampolina z siatką podnosi komfort i bezpieczeństwo zabawy

Aktywna zabawa pod gołym niebem to najlepszy sposób, aby dziecko spędzało swój wolny czas. To bardzo ważne dla jego rozwoju fizycznego, zwłaszcza obecnie, kiedy tak trudno odciągnąć je sprzed ekranu telewizora czy komputera. Zamiast biernie przesiadywać w pokoju przy grach komputerowych, zdecydowanie lepiej zastąpić to czymś znacznie atrakcyjniejszym. Przekonaj się, jak sprawić, żeby Twoje dziecko znalazło niezastąpioną rozrywkę!

Zabawa, która bardzo korzystnie wpływa na stan Twojego zdrowia

Trampolina przyniesie Tobie i Twojemu dziecku podwójną korzyść. Po pierwsze, to znakomita dawka pozytywnej energii i relaksu podczas ciepłych, słonecznych dni. Ale to nie wszystko – dobra rozrywka idzie w parze z całą gamą korzyści dla zdrowia. Czy wiesz, że jest uznawana za bardziej skuteczny sposób na zgubienie wagi niż bieganie? To ostatnio bardzo popularna alternatywa dla standardowych ćwiczeń fizycznych, tym bardziej, że nie wymaga wyjścia z domu – wystarczy wybrać się do ogrodu. Wraz z trampoliną ogrodową Ty i Twoje dziecko dostajecie więc nie tylko żródło frajdy i sposób na smukłą sylwetkę, ale też wszechstronny sprzęt sportowy. Jest jeszcze jedna, szczególna zaleta tej fantastycznej formy rekreacji, a jest nią dobre samopoczucie emocjonalne! Oprócz tak zbawiennego wpływu na zdrowie fizyczne, niepozorne skakanie na trampolinie skutecznie zwalcza stres i pozwala się zrelaksować.

Trampolina 312cm, 305 cm, 244 cm, 366 cm, 427 cm, 488 cm - rozmiary naszych trampolin ogrodowych. Wybierz odpowiedni rozmiar dla siebie, a to coś więcej niż zwykłe zabawki ogrodowe.

Sprzęt fitness, który odpowiada najbardziej wygórowanym wymaganiom

Meble ogrodowe ustawiamy w naszym ogrodzie, aby w odpowiedni sposób zagospodarować dostępną dla nas przestrzeń. Ostatnio jednak, coraz bardziej popularne stają się wszelkie zabawki ogrodowe. Nie jestem sekretem, że mówimy o trampolinach czy basenach. Dlaczego warto pomyśleć o tego typu asortymencie we własnym ogrodzie? Idealnie zastępuje nam rowery miejskie, czy gumy do ćwiczeń. Do tego skutecznie zachęcając do aktywności na świeżym powietrzu. To w dzisiejszych czasach bardzo ważny, aby odciągnąc nasze pociechy od ekranów i monitorów wtedy, gdy na dworze sprzyja aura. Pod koniec wakacji więć kupujemy artykuły szkolne, a na ich początku zadbajmy o prezenty, które pozwolą dzieciom spędzać aktywnie czas.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - 2021 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income s.c.

Oprogramowanie KQS Store