0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Trampoliny dla dzieci

Filtry
Trampolina dmuchana Bestway 52262
229,99 zł
Trampolina dmuchana Bestway 52269
329,99 zł
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
619,99 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Trampolina Neo-Sport jest łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 15ft/465cm z siatką zewnętrzną i drabinką
1 349,99 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 465 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 15ft/465cm z siatką wewnętrzną i drabinką
1 149,99 zł
Solidna trampolina ogrodowa marki Neo-Sport wykonana została w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa. Zestaw posiada dwustopniową drabinkę, siatkę zabezpieczającą i gąbeczki ochronne na metalowych wykończeniach. Jest łatwa w montażu – wystarczy zaledwie 30 minut, aby zapewnić świetną zabawę najbliższym. Wyróżnia się stabilną konstrukcją.
Trampolina ogrodowa 13ft/404cm z siatką zewnętrzną i drabinką
1 099,99 zł
Kompletny zestaw, wyposażony w drabinkę, która gwarantuje komfort użytkowania! Średnica siatki zewnętrznej to aż 404 cm. Przeznaczona jest więc do zabawy dla najmłodszych, ale także sprawdzi się w przypadku dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką zewnętrzną i drabinką
849,99 zł
Kup produkt z drabinką w zestawie, podnosząc bezpieczeństwo jego użytkowania! Siatka zewnętrzna o średnicy 374 cm. Przyrząd przeznaczony zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką zewnętrzną i drabinką
719,99 zł
Produkt Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Siatka wewnętrzna o średnicy 312 cm. Przyrząd przeznaczony zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm siatka zewnętrzna i drabinką
629,99 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 252 cm. Przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Skoki na trampolinie poprawiają koordynację ruchową, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm siatka wewnętrzna i drabinką
599,99 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Trampolina Neo-Sport jest łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 6ft/183cm z siatką zewnętrzną i drabinką Neo-Sport
459,99 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 183 cm. Korzystnie wpływa na koordynację ruchową najmłodszych, ale także tych starszych. Zapewnij swojej pociesze możliwość spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu.
Trampolina Zamek 175 x 175 x 135cm INTEX 48259
(5/5) (8)
319,00 zł
Wysokie ścianki oraz miękka podłoga umożliwią bezpieczne wyskakanie całych pokładów energii, jedynym ograniczeniem jest limit wagowy do 54 kilogramów. W razie uszkodzenia nadmuchanej powierzchni, do zestawu załączamy łatkę naprawczą.
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
1 399,99 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Spor posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Trampolina Neo-Sport jest łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką Neo-Sport
1 029,99 zł
Miejsce w ogrodzie do skakania marki Neo-Sport posiada wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Bardzo łatwa w montażu!
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką
729,99 zł
Produkty Neo-Sport posiadają wszystkie niezbędne akcesoria – metalową, jednostopniową drabinkę i wewnętrzną siatkę, a jej konstrukcja opiera się na mocnych, stalowych nogach. To dlatego będzie służyć Tobie przez wiele letnich sezonów, pozostając odporna na zmienne warunki pogodowe czy szalone zabawy dzieci. Wyjątkowo łatwa w montażu.
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką zewnętrzną i drabinką
1 069,99 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport w zestawie z metalową drabinką! Trampolina z siatką zewnętrzną 435 cm. Skakanie na trampolinie korzystnie wpływa na układ kostny, angażując przy tym prawie wszystkie mięśnie.
Trampolina ogrodowa 14ft/435cm z siatką wewnętrzną i drabinką Neo-Sport
969,99 zł
Ogrodowy zestaw Neo-Sport to jeden krok do niezapomnianego, rodzinnego szaleństwa. Trampolina z dwustopniową drabinką i wewnętrzną siatką w zestawie to świetny pomysł na wspólną rozrywkę. Wyróżnia się stabilną konstrukcją, pełnym zestawem akcesoriów i szybkim montażem. Posiada sprężysty materiał i odporny zmianę pogody batut.
Trampolina ogrodowa 13ft/404cm z siatką wewnętrzną i drabinką
869,99 zł
Trampolina ogrodowa Neo-Sport z drabinką i siatką wewnętrzną to wspaniałe miejsce rozrywki i zachęta dla naszych pociech do ruchu na świeżym powietrzu. Wszystkie elementy konstrukcji wykonano w oparciu o najwyższe normy bezpieczeństwa – sprężysta i odporna na zmianę pogody mata, a także stabilne nogi zapewniają stabilność konstrukcji.
Trampolina ogrodowa 12ft/374cm z siatką wewnętrzną i drabinką
859,99 zł
Wysokiej jakości trampolina ogrodowa Neo-Sport z siatką wewnętrzną i drabinką w zestawie. Nie bez powodu jest ulubionym miejscem rozrywki wielu rodzin. Swoją odporność osiąga dzięki odpowiednio elastycznej i odpornej macie oraz stalowym, trwałym rusztowaniu. Potwierdzeniem jej jakości jest 10-letnia gwarancja.
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką wewnętrzną i drabinką
669,99 zł
Wyjątkowe miejsce rozrywki w Twoim ogrodzie. Dzięki niej Twoje dzieci będą skakać z radości. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, a przy tym doskonale zaprezentuje się w Twoim ogrodzie. Elastyczna mata i stabilne nogi tworzą wytrzymałą konstrukcję, którą potwierdza 10-letnią gwarancja.
Trampolina ogrodowa 6ft/183cm z siatką wewnętrzną i drabinką
419,99 zł
Ogrodowa trampolina Neo-Sport o średnicy 183 cm, zapewni świetną zabawę Twojemu dziecku. To wspaniała zachęta do ruchu na świeżym powietrzu. Cieszy się popularnością, ponieważ za sprawą sprężystej maty i trwałego stelaża, osiąga najwyższą jakość i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Kupując trampolinę podnosisz atrakcyjność swojego ogrodu

Wyobrażacie sobie wakacje bez skakania?

Zabawa jest formą aktywności służąca rozrywce. Jest to bardzo ważny element rozwoju dziecka, dający mu wiele radości i przyjemności. W dzisiejszych czasach, kiedy dzieci sporą część czasu spędzają przed monitorem bardzo trudno zachęcić je do aktywności fizycznej. Jedną z propozycji na dobrą zabawę ruchową jest skakanie na trampolinie dla dzieci. Trampolina dla dziecka dobrze wpływa na kondycję i postawę ciała, a do tego nie ma ograniczeń wiekowych. Można z niej korzystać w ogrodzie i w domu. Trampolina dla dzieci stała się niezwykle popularna. Trampolina dostrzegalna jest na każdym podwórku, gdzie obecne są dzieci. Trampolina zazwyczaj składa się z kilku elementów. Ich podstawą jej stelaż, który tworzą rama i podpórki. Nogi trampoliny powinny być stabilne i ocynkowane. Najpewniejszym rozwiązaniem jest stelaż zabezpieczony pianką oraz podwójne nogi w kształcie litery „U”.

Siatka to bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy. Dziecięca trampolina została zaprojektowana z myślą o nich, do domu i do ogrodu.

Trampolina dla dzieci z siatką zewnętrzną, czy z siatką wewnętrzną?

Mata powinna być wykonana z elastycznych i wytrzymałych materiałów. Ważne, aby była obszyta mocną, gumową taśmą. Mata utrzymuje sprężyny, które decydują o maksymalnym obciążeniu, jakie jest w stanie wytrzymać trampolina dla dzieci. Sprężyny powinny mieć jak najwięcej zwojów oraz posiadać solidne mocowanie. Podczas zabawy noga dziecka mogłaby utknąć pomiędzy sprężynami, aby tego uniknąć zastosowano specjalne osłony na sprężyny. Każda oferowana w naszym sklepie trampolina dla dzieci, jest dodatkowo są wyposażone w drabinki . Są one pomocne podczas wchodzenia na trampolinę, szczególnie kiedy z trampolina dla dzieci wykorzystywana jest przez najmłodsze dzieci. Przed upadkiem, każda trampolina zabezpieczona jest siatką zabezpieczającą. Powinna być odpowiednio wysoka i wytrzymała. Trampolina dla dzieci z siatką wewnętrzną zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa. Przeznaczone są dla najmłodszych dzieci do 3 lat. Siatka chroni także dzieci przed uderzeniem w konstrukcję trampoliny. Trampoliny z siatkami mocowanymi na zewnątrz zapewniają nieco więcej swobody niż trampoliny z siatką wewnętrzną i mogą na nich skakać starsze dzieci. Ważne jest, aby regularnie dbać o stan trampoliny kontrolując sprężyny, matę, mocowania i linki, a także sprawdzając w jakim stanie jest drabinka.

Nest Sport trampolina dla dzieci, która bawi i daje poczucie bezpieczeństwa.

Jak prawidłowo zadbać o bezpieczeństwo zabawy i jak to robić?

Trampolina powinna być dopierana pod kątem poziomu bezpieczeństwa jakie zapewnia. Aby zabawa była udana warto przestrzegać pewnych zasad. Najwięcej wypadków zdarza się, gdy na trampolinie skacze zbyt dużo dzieci. Skaczące dzieci powinny skakać pod nadzorem rodziców. Trampolina warszawa, to jeden z najlepszych modeli trampolin. Pozostawienie małych dzieci bez opieki jest poważnym zagrożeniem dla ich zdrowia. Oczywiste jest, że podczas skoków i akrobacji na trampolinie, dzieci nie powinny żuć gum, cukierków lub innych przekąsek. W przeciwnym razie zachłyśnięcie się pożywieniem jest niemal pewne. Ważne jest uświadomienie naszych dzieci o prawidłowym korzystaniu, aby trampolina dla dzieci dawał tylko radość. Dostosowanie się do zasad podanych przez producenta pozwoli na uniknięcie niebezpiecznych zdarzeń i urazów. Jak się okazuje trampolina to nie tylko skakanie. Istnieje szereg interesujących zajęć, które można wykonywać na trampolinie. Ciekawym pomysłem na zabawę dla dzieci jest rozłożenie namiotu na trampolinę. Namiot przynosi nie tylko wiele zabawy, ale jest to także sposób na biwakowanie, relaks oraz ochrona przed słońcem lub deszczem. Gwarancją świetnej zabawy dla naszych pociech jest rysowanie kredą po macie. Nie trzeba się martwić o zniszczenia maty, bowiem jest ona wykonana z odpornych materiałów, a do tego kolorowe rysunki świetnie komponują się na czarnym tle.

W jaki jeszcze sposób możemy wykorzystać trampolinę?

Wielką frajdą dla dzieci jest także skakanie wśród kolorowych piłek lub balonów. Do tego typu zabawy polecana jest trampolina o dużej średnicy np. 366 cm. Trampolina jest również świetnym gadżetem, z którego możemy korzystać podczas różnego rodzaju imprez , takich jak urodziny, komunie i festyny. Sposobów na wykorzystanie trampolin jest mnóstwo. Ograniczeniem jedynie jest nasza wyobraźnia. Zarówno my jak i nasze dzieci możemy korzystać z własnych, kreatywnych pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Skakanie to świetna zabawa, która przynosi wiele korzyści dla naszego organizmu. Jest to trening angażujący prace wielu mięśni między innymi grzbietu, brzucha i nóg. Jeżeli dysponujemy odpowiednią ilością miejsca w ogródku możemy sprawić dziecku niesamowitą frajdę, a także zapewnić mu aktywność, która pozytywnie wpłynie na jego rozwój fizyczny oraz psychiczny. Ze względu na mnóstwo atrakcyjnych opcji jakie dają nam konsole do gier, tablety, telefony zachęcenie dziecka do aktywności fizycznej okazuje się trudnym zadaniem. Ważne zatem, aby rodzice zapewnili dzieciom odpowiednią dawkę ruchu, który jest istotnym elementem ich rozwoju.

Czy trampolina dla dzieci może podlegać konserwacji?

Nie możemy także zapomnieć o konserwacji naszych akcesoriów. Podstawą jest utrzymanie ich w czystości. Do czyszczenia nie używamy silnych środków chemicznych. Mogłyby one osłabić lub zniszczyć materiał, z jakiego jest wykonana trampolina. Dobrze sprawdzi się zwykła szmatka lub gąbka z ciepłą wodą. Raz na jakiś czas należy sprawdzić sprawność wszystkich elementów, a w razie potrzeby dokonać ich wymiany. Dobrej jakości trampolina posłuży nam na długo jeżeli będziemy jej używać zgodnie z przeznaczeniem, a w okresie jesienno – zimowym nie będziemy narażać jej na negatywne działanie warunków zewnętrznych. Silny wiatr, deszcz, śnieg i mróz mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia trampolin, dlatego należy odpowiednio je przechowywać. Najlepiej nadają się do tego garaże, piwnice lub schowki, gdzie jest sucho i panuje dodatnia temperatura.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store