0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Chemia basenowa

Filtry
Mały pływak, dozownik chemii basenowej Bestway 58210
13,99 zł
Uniwersalny dozownik (boja) do chemii basenowej, który jest niezbędny do jej właściwiego rozprowadzania w basenie. Posiada regulację siły dozowania.
Duży pływak, dozownik chemii basenowej Bestway 58701
47,99 zł
Uniwersalny dozownik (boja) do chemii basenowej, który jest niezbędny do jej właściwiego rozprowadzania w basenie. Posiada regulację siły dozowania.
Pływak do basenu INTEX 29044
15,90 zł
Pływający dozownik chemii basenowej to skuteczny sprzęt do walki z zanieczyszczeniami i bakteriami. Mimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo wydajny i łatwy w obsłudze. Swobodnie unosi się na powierzchni wody, dawkując odpowiednią ilość środka chemicznego.
Pływak duży do basenu INTEX 29041
22,99 zł
Niebieski, pływający dozownik chemii basenowej to urządzenie skuteczne w walce z zanieczyszczeniami i bakteriami. Jest niezwykle wydajny i łatwy w obsłudze. Wystarczy umieścić pod jego zakrętką tabletkę, by rozpoczął swoje działanie.
Kulki filtracyjne do pompy piaskowej Bestway 58475
(5/5) (2)
44,99 zł
Wkład Polysphere to lekkie, nietoksyczne kulki, które świetnie zastępują piasek filtracyjny. Mają dużą żywotność i dają szybsze efekty filtrowania wody.
Duży pływak, dozownik chemii basenowej Bestway 58474
28,99 zł
Dozownik do chemii to skuteczny sposób w walce z zabrudzeniami i bakteriami w basenie ogrodowym. Posiada wbudowaną rękawicę, która pozwoli Ci łatwo zaaplikować tabletkę, bez kontaktu chemii ze skórą. Możesz regulować pracę urządzenia za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Przeznaczony jest dla tabletek chloru i bromu.
Pływający dozownik chemiczny INTEX 29043
34,90 zł
Pływający dozownik do tabletek bromu i chloru to skuteczny sposób, by przywrócić czystość w basenie ogrodowym. Posiada wbudowany termometr i pierścień, którym możesz regulować intensywność jego pracę. Wykonany jest z solidnego i odpornego tworzywa. Doskonale sprawdzi się w basenach do 3,66 m średnicy.
Pompa filtrująca Skimatic Bestway 58469
389,99 zł
Pompa filtrująca ze skimmerem, z wbudowaną funkcją automatycznego czyszczenia i filtracji, to skuteczny sposób na pozbycie się zabrudzeń z wody. Jej wydajność wynosi to 3,974 l / h. Działa bardzo cicho, a montaż pompy jest łatwy i szybki. Pompa filtrująca Bestway przeznaczona jest do basenów rozporowych i stelażowych.
Pompa filtrująca Skimatic Bestway 58462
(5/5) (3)
289,99 zł
Pompa filtrująca ze skimmerem to propozycja marki Bestway dla tych, którzy cenią sobie czystą wodę w basenie ogrodowym. Skutecznie usuwa zabrudzenia, jest łatwa w obsłudze, wystarczy zawiesić ją na regulowanym haku. Urządzenie pracuje z wydajnością 2574 l/h. Jest ciche i posiada funkcję automatycznego czyszczenia i filtracji.
Generator chloru i ozonu w basenach ogrodowych INTEX 26666
(5/5) (1)
1 149,99 zł
Szukasz sposobu na czystą wodę w basenie ogrodowym? Generator chloru i ozonu Intex to skuteczne urządzenie w walce z zanieczyszczeniami. Szybko usunie brud i zahamuje rozwój bakterii w Twoim basenie ogrodowym. Jest łatwy w obsłudze i bardzo wydajny. Zestaw Intex obejmuje akcesoria niezbędne do podłączenia generatora.
Generator chloru INTEX 26670
879,99 zł
Nowoczesny generator chloru do oczyszczania basenu ogrodowego to skuteczny sposób w walce z zabrudzeniami i bakteriami. Jest bezpieczny, wytwarza naturalny chlor, który jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla zdrowia niż sztuczne środki. Generator chloru to łatwe w obsłudze urządzenie do basenów o max pojemności 56800l.
Generator chloru INTEX 26668
699,00 zł
Nowoczesny generator chloru marki Intex skutecznie zadba o odpowiedni poziom czystości wody w Twoim basenie. Działa dwufazowo – wytwarza naturalny chlor z soli i zwalcza bakterie i zanieczyszczenia. Jest łatwy w obsłudze, wydajny i może pracować w trzech trybach samooczyszczania. Urządzenie wymaga pompy filtrującej.
Dmuchane
Bestseller
Tabletki Multifunkcyjne 25 x 20g - 0,5kg
(5/5) (1)
59,00 zł
Najczęściej wybierany preparat wielofunkcyjny w postaci tabletek 20g do stałej i pełnej dezynfekcji wody basenowej. Działa bakteriobójczo, zapobiega powstawaniu glonów, ułatwia flokulację - bardzo wolno rozpuszczalny.
INTEX
Bestseller
Pływający dozownik chemiczny INTEX 29040
10,90 zł
Ten wydajny dozownik chloru marki INTEX zagwarantuje czystość wody, a Tobie da pewność, że środki chemiczne zostały odpowiednio rozprowadzone po powierzchni. Pływak INTEX jest gwarancją bezpiecznej i przygotowanej na kąpiel wody! Prezentowany dozownik ma duży otwór na tabletki (2,5 cm) i wbudowaną regulację dawkowania.
Skimmer powierzchniowy oczyszczacz wody skimer Bestway 58233
(4.9/5) (18)
62,99 zł
Skimmer to praktyczny sposób na czystą taflę wody w Twoim basenie ogrodowym. Wystarczy go podłączyć do pompy filtrującej (wydajność co najmniej 2006 litrów/godzina). Co więcej, sprawdzi się również jako dozownik chemii oczyszczającej wodę. Jest niezwykle łatwy w montażu i obsłudze, a antykorozyjny materiał zapewnia wieloletnie użytkowanie Skimmera.
Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 1KG
(4.9/5) (57)
49,90 zł
Najczęściej wybierany preparat wielofunkcyjny w postaci tabletek 20g do stałej i pełnej dezynfekcji wody basenowej. Działa bakteriobójczo, zapobiega powstawaniu glonów, ułatwia flokulację - bardzo wolno rozpuszczalny.
Chemochlor T Tabletki 20g - 3KG
(5/5) (3)
119,90 zł
Preparat w postaci aktywnych tabletek 20g, z zawartością chloru na poziomie ok 90%, które idealnie sprawdzają się do stałej dezynfekcji. Bardzo wolno rozpuszczalne, nadają się także do twardej wody.
Chemochlor T Tabletki 20g - 1KG
(5/5) (21)
44,90 zł
Preparat w postaci aktywnych tabletek 20g, z zawartością chloru na poziomie ok 90%, które idealnie sprawdzają się do stałej dezynfekcji. Bardzo wolno rozpuszczalne, nadają się także do twardej wody.
Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 5KG
(5/5) (4)
219,90 zł
Najczęściej wybierany preparat wielofunkcyjny w postaci tabletek 20g do stałej i pełnej dezynfekcji wody w basenie. Działa bakteriobójczo, zapobiega rozwojowi glonów, ułatwia flokulację - bardzo wolno rozpuszczalny.
Chemochlor Tabletki Multifunkcyjne 20g - 3KG
(4.8/5) (17)
134,90 zł
Najczęściej wybierany preparat wielofunkcyjny w postaci tabletek 20g do stałej i pełnej dezynfekcji wody w basenie. Działa bakteriobójczo, zapobiega rozwojowi glonów, ułatwia flokulację - bardzo wolno rozpuszczalny.
Chemochlor T Granulat 65 - 1KG
(5/5) (17)
47,99 zł
Preparat w postaci granulatu do dezynfekcji i chlorowania szokowego z aktywnym chlorem na poziomie 56%. Rozpuszcza się błyskawicznie i całkowicie, nadaje się także do twardej wody.
Chemochlor pH PLUS granulat 1 KG
(5/5) (12)
14,90 zł
Preparat proszkowy do podnoszenia współczynnika pH wody do optymalnego poziomu. Rozpuszcza się szybko i bez osadów.
Chemochlor pH MINUS granulat 1,5 KG
(5/5) (17)
36,99 zł
Preparat w granulacie służący do obniżania współczynnika pH wody z alkalicznego do zakresu optymalnego. Nie zawiera chlorków.
Flockfix płynny środek koagulacyjny 1L
(4.8/5) (10)
14,90 zł
Płynny środek koagulacyjny, który pomaga w pozbyciu się zmętnień w wodzie. Zbija zabrudzenia w duże płatki, przez co ułatwia ich usuwanie z dna basenu.

Preparaty gwarantujące bezpieczną kąpiel w basenie

Udany relaks w basenie tylko wtedy, gdy woda jest czysta

chemia do basenu

Krystalicznie czysta i wolna od zanieczyszczeń woda to nie tylko jeden z warunków udanego relaksu w basenie. Przyjemna, orzeźwiająca kąpiel w upalny dzień to niewątpliwa zaleta posiadania basenowego ogrodu, jednak wiążą się z tym pewne obowiązki... Tak, obowiązki, bo regularne czyszczenie basenu jest bardzo ważne dla bezpieczeństwa i zdrowia korzystających z niego osób. Na szczęście trafiłeś do odpowiedniego sklepu. Mamy dla Ciebie zarówno baseny najlepszych producentów, jak i odpowiednie środki, dzięki którym Ty i Twoi bliscy będziecie cieszyć się kąpielą w pięknej i przejrzystej wodzie.

Przed czym należy chronić wodę w Twoim basenie i kiedy przydatna jest chemia basenowa?

chemia basenowa

Żeby odpowiednio zadbać o wodę w basenie, potrzebujesz odpowiednich środków w celu:

  • regulacji poziomu pH
  • dezynfekcji
  • usunięcia alg i glonów
  • koagulacji (proces ułatwiający filtrowanie wody)

Chemia basenowa to nie wszystko. Na asortyment, który pomoże Ci utrzymać czystą i przejrzystą wodę, składają się też rozmaite akcesoria, wśród których znajdziesz testery pH i dozowniki. Woda w basenie ogrodowym wymaga regularnych zabiegów, dzięki którym kąpiel w niej będzie w pełni bezpieczna.

Czysta woda, to nie tylko basenowa chemia i chlor do basenu, czy do spa jacuzzi. To rozbudowany proces, w którym ma znaczenie regulacja ph.

Jak zabrać się do uzdatniania wody?

zestaw chemii basenowej

Jeśli nie miałeś do tej pory do czynienia z chemią basenową i czynnościami związanymi z czyszczeniem wody basenowej, służymy pomocą. Na samym początku przydadzą Ci się akcesoria, którymi zmierzysz i uregulujesz poziom pH. Dlaczego to jest tak ważne? Poziom pH nie może być ani zbyt niski (szybsza korozja metalowych elementów), ani zbyt wysoki ("twarda woda"). Niewłaściwe pH ma również szkodliwy wpływ na skórę i negatywnie działa na pozostałe zabiegi oczyszczające wodę. Dlatego oczyszczanie wody w basenie powinieneś zacząć od sprawdzenia poziomu pH za pomocą testera. Następne w kolejce jest odkażenie wody. Dezynfekcja ma za zadanie eliminację różnych zanieczyszczeń, takich jak glony, grzyby i bakterie. Jest to na tyle ważne, że odkażenie należy przeprowadzać od pierwszego napełnienia basenu. Dlaczego? W trosce o zdrowie kąpiących się osób - chemia do basenu skutecznie usuwają zagrożenia płynące dla skóry ze strony mikroorganizmów. Możesz wybierać między dwiema metodami dezynfekcji wody: tlenową i chlorową.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store