0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Ślizgawka wodna

Filtry
Plac zabaw dmuchany Nocny Obóz 435 x 213 x 117 cm Bestway 53068
229,99 zł
Dmuchany plac zabaw Bestway zapewni dzieciom zabawę na cały dzień i zachęci je do ruchu na świeżym powietrzu. Ma wbudowaną zjeżdżalnię i wodny natrysk. Do zestawu dołączono kręgle i ringi do rzucania. Plac zabaw jest bezpieczny, wykonany z solidnego materiału winylowego. Kolorowa grafika z pewnością spodoba się dzieciom.
Plac zabaw dmuchany 947 x 435 x 265 cm Bestway 53351
1 799,00 zł
Wielki dmuchany plac zabaw z wytrzymałej powłoki z PVC. Dużo elementów do zabawy – zajęcie dla dzieci na wiele godzin. Rozstawiany w niecałe 2 minuty (dmuchawa w zestawie). Wbudowane zraszacze - zjeżdżanie jest łatwiejsze, a plac zabaw się nie nagrzewa.
Ślizgawka wodna z fontanną 549 cm Bestway 52247
44,73 zł
Pojedynczy tor do wyścigów wodnych to idealny pomysł na zabawę dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Jest bezpieczny i wykonany z trwałego winylu. Konstrukcja toru obejmuje dmuchany start, tor z natryskami i miękki kołnierz dla bezpiecznego lądowania. Jest łatwy w montażu – wystarczy podpiąć go do węża ogrodowego.
Duża dmuchana zjeżdżalnia wodna 505 x 340 x 265 cm Bestway 53305
1 999,00 zł
Dmuchana ślizgawka Bestway Fale Tsunami oczaruje każde dziecko, które choć raz z niej skorzysta. Jest odporna na uszkodzenia i w 100% bezpieczna. Posiada ścianę wspinaczkową, która umożliwi dziecku wspiąć się, a zamontowany natrysk wodny sprawi, że zjazd będzie szybki i pełen wrażeń. Miękkie lądowisko na samym dole zabezpieczy malucha.

Ślizgawka wodna – wesoły sposób na lato

Zabawa na świeżym powietrzu to najlepszy sposób na spędzenie przez dzieci wolnego czasu w czasie letnich miesięcy. A co może być jeszcze lepszego niż zabawa na powietrzu? Zabawa z wodą! Jeśli zastanawiasz się, jak zapewnić dzieciom wakacyjne atrakcje, jeśli nie będzie możliwości wyjazdu i część lata będzie trzeba spędzić w domu – oto jeden z możliwych pomysłów na to, by Twój dom i ogród zapełniły się dziecięcym śmiechem.

Niezawodny sposób na radość dzieci

Jest nim slizg wodny, zwany też wodną ślizgawką. Wystarczy kawałek ogrodu lub równego trawnika, możliwość podłączenia węża ogrodowego – i plac zabaw gotowy. Zasada działania ślizgawki wodnej jest niezwykle prosta. Rozkładamy specjalny tor kilkumetrowej długości (wymiary różnią się zależnie od modelu). Na jego początku znajduje się dmuchana poduszka, rampa, z której dokonuje się startu, na końcu zaś miękki kołnierz dla zapewnienia bezpiecznego lądowania. Dziecko musi tylko odbić się, rzucić na tor i całym ciałem przejechać od startu do mety. Przy torze rozmieszczono wodne natryski, które zapewniają potrzebny poślizg, umożliwiając osiągnięcie zarówno odpowiedniej prędkości, jak i odległości podczas jazdy, a do tego jeszcze przyjemnie ochłodzą rozgrzane ciało. Montaż jest śmiesznie łatwy i nie wymaga narzędzi – wystarczy ułożyć ślizgawkę na płaskim fragmencie gruntu i podpiąć do węża ogrodowego.

Na nudę nie ma szans

Mając do wyboru różne modele, możesz pokusić się o urozmaicenie dziecięcych zabaw. Nawet jeśli ograniczenia takie jak kwarantanna, której doświadczyli w niedawnym czasie ludzie na całym świecie, nie pozwolą na korzystanie z kąpielisk, basenów i po prostu zatrzymają nas w domu, „skazane” tylko na nasz ogród dziecko wcale nie musi się nudzić w czasie wakacji. Jeśli dzieci jest więcej, mogą się bawić wspólnie: mamy w ofercie zarówno tory pojedyncze, jak podwójne, a nawet potrójne, które umożliwiają równoległe wodne wyścigi i jeszcze bardziej zwiększają atrakcyjność zabawy, dodając do niej ducha zdrowej rywalizacji. Ślizgawki są kolorowe i ładnie prezentują się na tle zieleni, więc Twój dom i ogród nie stracą na estetyce.

Spraw dzieciom własny aquapark

Ale to jeszcze nie wszystko – jeśli mamy więcej miejsca, możemy urządzić dzieciom prawdziwy wodny park rozrywki. Dostępne są dmuchane place zabaw o tak wielkich rozmiarach, że może się na nich bawić naraz cała gromada dzieci – ośmioro lub nawet dziewięcioro. Największe place zabaw z naszej oferty wyposażone są na przykład w dwie zjeżdżalnie, basen, ściankę wspinaczkową, tunel, zraszacze, a nawet działko wodne. Nie sposób się na nich nudzić i można zaprosić znajomych. Po prostu wybierz takie zestawy zabawek, jakie są dopasowane do Twoich potrzeb, a raczej do pragnień dzieci. Mimo swej wielkości, te własne parki wodne nie są wcale trudniejsze do rozstawienia niż zwykłe zjeżdżalnie – wbudowana dmuchawa napełni całą konstrukcję powietrzem w dwie minuty.

Wybierz gwarancję bezpieczeństwa

Zabawa jest całkowicie bezpieczna. Ślizg wodny charakteryzuje się dużą przyczepnością do podłoża, gwarantując stabilną jazdę. Dostępne u nas ślizgawki zostały sprawdzone przez klientów na całym świecie, wyprodukowała je bowiem firma Bestway, jeden z międzynarodowych liderów w dziedzinie wyrobów dmuchanych. Kierując się swoim wieloletnim doświadczeniem, nasi zaufani partnerzy z Bestway dołożyli wszelkich starań, by ich produkty były ergonomiczne, wytrzymałe i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa. Ślizgawki wykonano z solidnego, odpornego na przetarcia tworzywa winylowego, dzięki czemu tor taki powinien posłużyć dzieciom przez kilka sezonów. Materiał ten nie powoduje też podrażnień skóry, która się z nim styka. Warto zaufać najlepszym – choć niejednokrotnie możemy natknąć się na reklamy produktów wyglądających podobnie i wykonanych z pozoru za pomocą podobnej technologii, lepiej nie nabierać się na tanie podróbki nieznanych producentów, jeśli nie chcemy, by zakup prędko okazał się jednorazowy. Natomiast wykonana przez Bestway ślizgawka wodna gwarantuje jakość i trwałość. Na nieprzewidziane wypadki, do zestawu dołączona jest zawsze łatka naprawcza.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store