0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Dozownik chloru do basenu

Filtry

Dozownik chloru

Dozownik chloru powinien być skuteczny – i taki będzie dostępny u nas dozownik chloru w formie pływaka unoszącego się na powierzchni wody albo urządzenia przepływowego, sprzężonego z pompą. Dozownik chloru samoczynnie zadba o zdrowie użytkowników basenu, dawkując odpowiednie ilości chemii. Dozownik chloru pomieści dużą ilość tabletek różnych rozmiarów, należy je tylko czasem uzupełniać.

Duży pływak, dozownik chemii basenowej Bestway 58701
47,99 zł
Uniwersalny dozownik (boja) do chemii basenowej, który jest niezbędny do jej właściwiego rozprowadzania w basenie. Posiada regulację siły dozowania.
Pływak do basenu INTEX 29044
15,90 zł
Pływający dozownik chemii basenowej to skuteczny sprzęt do walki z zanieczyszczeniami i bakteriami. Mimo niewielkich rozmiarów, jest bardzo wydajny i łatwy w obsłudze. Swobodnie unosi się na powierzchni wody, dawkując odpowiednią ilość środka chemicznego.
Pływak duży do basenu INTEX 29041
22,99 zł
Niebieski, pływający dozownik chemii basenowej to urządzenie skuteczne w walce z zanieczyszczeniami i bakteriami. Jest niezwykle wydajny i łatwy w obsłudze. Wystarczy umieścić pod jego zakrętką tabletkę, by rozpoczął swoje działanie.
Duży pływak, dozownik chemii basenowej Bestway 58474
28,99 zł
Dozownik do chemii to skuteczny sposób w walce z zabrudzeniami i bakteriami w basenie ogrodowym. Posiada wbudowaną rękawicę, która pozwoli Ci łatwo zaaplikować tabletkę, bez kontaktu chemii ze skórą. Możesz regulować pracę urządzenia za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Przeznaczony jest dla tabletek chloru i bromu.
Pływający dozownik chemiczny INTEX 29043
34,90 zł
Pływający dozownik do tabletek bromu i chloru to skuteczny sposób, by przywrócić czystość w basenie ogrodowym. Posiada wbudowany termometr i pierścień, którym możesz regulować intensywność jego pracę. Wykonany jest z solidnego i odpornego tworzywa. Doskonale sprawdzi się w basenach do 3,66 m średnicy.
Pompa filtrująca Skimatic Bestway 58469
389,99 zł
Pompa filtrująca ze skimmerem, z wbudowaną funkcją automatycznego czyszczenia i filtracji, to skuteczny sposób na pozbycie się zabrudzeń z wody. Jej wydajność wynosi to 3,974 l / h. Działa bardzo cicho, a montaż pompy jest łatwy i szybki. Pompa filtrująca Bestway przeznaczona jest do basenów rozporowych i stelażowych.
Pompa filtrująca Skimatic Bestway 58462
(5/5) (3)
319,99 zł
Pompa filtrująca ze skimmerem to propozycja marki Bestway dla tych, którzy cenią sobie czystą wodę w basenie ogrodowym. Skutecznie usuwa zabrudzenia, jest łatwa w obsłudze, wystarczy zawiesić ją na regulowanym haku. Urządzenie pracuje z wydajnością 2574 l/h. Jest ciche i posiada funkcję automatycznego czyszczenia i filtracji.
INTEX
Bestseller
Pływający dozownik chemiczny INTEX 29040
10,90 zł
Ten wydajny dozownik chloru marki INTEX zagwarantuje czystość wody, a Tobie da pewność, że środki chemiczne zostały odpowiednio rozprowadzone po powierzchni. Pływak INTEX jest gwarancją bezpiecznej i przygotowanej na kąpiel wody! Prezentowany dozownik ma duży otwór na tabletki (2,5 cm) i wbudowaną regulację dawkowania.
Pływak, dozownik chemii basenowej z termometrem - Bestway 58209
(4.7/5) (22)
38,99 zł
Duży pływak, dozownik (boja) do chemii basenowej, który jest niezbędny do jej właściwiego rozprowadzania w basenie. Posiada regulację siły dozowania oraz wbudowany termometr. Dostępny w 3 wersjach kolorystycznych.
Bestway
Bestseller
Mały pływak, dozownik chemii basenowej  Bestway 58210
(4.9/5) (16)
13,50 zł
Uniwersalny dozownik (boja) do chemii basenowej, który jest niezbędny do jej właściwiego rozprowadzania w basenie. Posiada regulację siły dozowania.
Duży pływak, dozownik chemii basenowej Bestway 58071
(5/5) (20)
23,99 zł
Duży pływak, dozownik (boja) do chemii basenowej, który jest niezbędny do jej właściwiego rozprowadzania w basenie. Posiada regulację siły dozowania.
INTEX
Bestseller
Skimmer, powierzchniowy oczyszczacz wody skimer INTEX 28000
(4.8/5) (19)
64,99 zł
Skimmer – urządzenie do oczyszczania powierzchni wody z zabrudzeń w basenie ogrodowym, a dodatkowo może pełnić funkcję dozownika chemii basenowej. Podłącza się go do pompy filtrującej.
Przepływowy dozownik chloru do basenów Bestway 58338
69,20 zł
Urządzenie, które szybko i bezpiecznie dezynfekuje wodę w Twoim basenie ogrodowym. Przepływowy dozownik chloru marki Bestway ma dużą pojemność i jest dostosowany do tabletek o różnej wielkości. Z łatwością podłączysz go do zaworu spustowego wody, a specjalne mocowanie zabezpiecza nakładkę przed zagubieniem.

Dozownik chloru do basenu

Jak aplikować chemię basenową? Czy trzeba znać się na substancjach dezynfekcyjnych i dobieraniu ich proporcji? Wystarczy zaopatrzyć się w dozownik chloru, który wszystko zrobi za nas, dawkując takie jego ilości, by dobrze rozprowadzić go w zbiorniku i uzyskać efekt.

Dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa kąpieli powinniśmy utrzymywać zbiornik i wodę w nim w czystości, zapobiec rozwojowi bakterii, alg i grzybów, a także przeciwdziałać niszczeniu konstrukcji basenu. Naszym sprzymierzeńcem w tych działaniach są odpowiednio dobrane dla tego celu środki chemiczne – a dobierze je dozownik chloru. Dodawanie chloru do wody stanowi najpopularniejszy sposób jej uzdatniania w basenie, chlor zabija bowiem drobnoustroje. Dozownik chloru zrobi to automatycznie, w postaci płynnej, granulatu bądź tabletek.

Dozownik chloru powinien być automatyczny, funkcjonalny, a przede wszystkim skuteczny – i taki będzie dostępny w naszej ofercie dozownik chloru Bestway lub INTEX w formie wygodnego w użyciu pływaka, unoszącego się na powierzchni wody albo urządzenia przepływowego, sprzężonego z pompą. Dozownik chloru samoczynnie zadba o zdrowie użytkowników basenu, dawkując odpowiednie ilości chemii. Dozownik chloru pomieści w sobie dużą ilość tabletek różnych rozmiarów, należy je tylko uzupełniać od czasu do czasu.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store