0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Jak znaleźć gościom miejsce na święta?

Data publikacji: 15-12-2023.

Jak znaleźć gościom miejsce na święta?

Świąteczny okres to czas, kiedy do naszych domów zjeżdżają się najbliżsi, dalsza rodzina i przyjaciele, aby razem celebrować Wigilię i Nowy Rok. To magiczny czas, pełen ciepła i radości, ale także wyzwań związanych z zapewnieniem odpowiednich miejsc do spania dla wszystkich gości.

 

Nie każdy dysponuje w domu wystarczająca liczbą łóżek, by zapewnić wygodne spanie przyjezdnym. Istnieje jednak proste i relatywnie niedrogie rozwiązanie, które może okazać się niezwykle przydatne w okresie świątecznym i sylwestrowym – dmuchane materace turystyczne. Dzięki nim wygospodarujemy znacznie więcej miejsc noclegowych – wystarczy trochę miejsca na podłodze, chwila na pompowanie i łoże dla gości gotowe. A żeby zaoszczędzić tego czasu, warto zaopatrzyć się przy okazji w wydajną pompkę. Mało tego – w naszym sklepie znajdą się też meble, które z powodzeniem mogą posłużyć zarówno jako łóżka do spania, jak i fotele czy kanapy do siedzenia podczas spotkań.

Zalety materaca

Dmuchane materace turystyczne to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala szybko i łatwo zapewnić dodatkowe miejsca do spania dla gości. Oto kilka powodów, dla których warto zastanowić się nad ich wyborem. Po pierwsze – elastyczność i mobilność. Dmuchane materace są lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu możesz je swobodnie ustawiać w dowolnym miejscu w domu. To idealne rozwiązanie, jeśli nie masz stałego miejsca do przechowywania dodatkowych łóżek. Drugą zaletą jest wygoda, ponieważ nowoczesne dmuchane materace są projektowane z myślą o komforcie użytkowania. Ich powłokę wykonuje się z materiałów, które są przyjemne w dotyku, a ich wewnętrzna konstrukcja zapewnia odpowiednie podparcie dla ciała, co sprawia, że sen na nich jest komfortowy i przyjemny. Możesz także znaleźć modele z wbudowanymi poduszkami czy zagłówkami, co dodatkowo zwiększa komfort snu. Do tego dochodzi nieoceniona cecha, jaką jest szybkość ich rozkładania. Dmuchany materac można napompować i spuścić z niego powietrze, nie poświęcając na to wiele czasu ani wysiłku. Wystarczy odpowiednia pompka, aby materac stał się gotowy do użytku. Nie bez znaczenia jest też zróżnicowany wybór rozmiarów i wariantów, dzięki któremu łatwo można dostosować miejsce do spania do tego, kto jest naszych gościem i ilu ich jest. Na rynku dostępne są dmuchane materace w różnych rozmiarach, a także pojedyncze lub podwójne – można więc wybrać model dla pojedynczej osoby dorosłej lub pary albo dla dzieci.

Pompka – ręczna, nożna czy elektryczna?

Nikomu nie chce się nadmuchiwać ustami tak dużego sprzętu, jak materac, aby więc zeń skorzystać, potrzebujemy odpowiedniej pompki. Istnieje wiele rodzajów pompek, które różnią się wygodą użycia i czasem potrzebnym do napompowania materaca.

Nożna pompka jest najprostszym i najtańszym rozwiązaniem. Pod naciskiem stopy na miech ułożony na ziemi, powietrze wtłaczane jest do materaca i w trakcie tej nieabsorbującej czynności nie musimy nawet przerywać rozmowy. To wydajne urządzenie i łatwe w obsłudze.

Nieco więcej trzeba się namachać przy pompce ręcznej. Tu powietrze tłoczymy ruchami tłoka w cylindrze ruchami w górę i w dół. To rozwiązanie może być męczące, szczególnie przy większych materacach, ale jest bardzo ekonomiczne. Można też wybrać pompki różnych rozmiarów – zależy, czy chcemy pompować szybciej, czy zabierać taką pompkę na wyjazdy, a wtedy jej waga i rozmiar mogą mieć znaczenie.

My polecamy jednak najbardziej pompki elektryczne, jako najbardziej wygodne rozwiązanie. Zasilanie prądem z gniazdka (domowego lub samochodowego) albo baterią, pozwalają na błyskawiczne napompowanie materaca bez fizycznego wysiłku. Są szybkie, wydajne i idealne dla tych, którzy cenią sobie wygodę.

Warto także wspomnieć o jeszcze wygodniejszym rozwiązaniu, jakim są materace z wbudowanymi pompkami. Są one bardziej kompaktowe i praktyczne, nie zajmują bowiem dodatkowego miejsca i nie trzeba ich szukać. Zewnętrzne pompki elektryczne są bardziej wszechstronne, ponieważ można ich używać do pompowania różnych przedmiotów, nie tylko materaców, a często są bardziej wydajne i szybsze niż wbudowane pompy.

Nadmuchiwane siedziska

Brak miejsca dla gości może nam doskwierać nie tylko w nocy, ale i podczas samego wigilijnego czy sylwestrowego spotkania. Często trzeba pożyczyć meble do siedzenia od sąsiadów, albo samemu trzymać takie w zapasie, a wtedy zajmują nam cenne miejsce w piwnicach, na strychach czy balkonach. A można mieć w zanadrzu wygodniejsze rozwiązanie. Sofa dmuchana po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, można ją schować choćby do szafy, a po napompowaniu wygląda niemal tak samo, jak zwykła kanapa, śmiało więc mogłaby nawet stać się stałym elementem wyposażenia mieszkania. Co więcej, oprócz tego, że z łatwością można ją ustawiać w najróżniejszych miejscach, może być używana na dwa sposoby. Jako miejsce do siedzenia z ergonomicznymi podłokietnikami lub – po rozłożeniu – jako komfortowe łóżko z zagłówkiem dla dwóch osób. To idealny mebel na wizyty rodziny czy znajomych – zarówno, by ich przyjąć w salonie, jak po to, by ich później położyć spać. A kiedy wyjadą i nie jest nam już do niczego potrzebna – można spuścić z niej powietrze i schować.

Jeśli nie potrzeba nam wielkiego, podwójnego łóżka lub gdy przydałoby nam się posłanie pojedyncze – istnieją dmuchane fotele, doskonałe do popołudniowego relaksu, a w nocy zamieniające się w materace, na których możesz wyspać się równie dobrze, jak w tradycyjnym łóżku. Fotel dmuchany dostosowuje się do kształtu ciała swojego użytkownika. Fotele dmuchane wyprofilowane są w taki sposób, by dać stabilne oparcie kręgosłupowi. Niektóre z nich dodatkowo zaopatrzone są jeszcze w rozkładany podnóżek.

Podsumowanie

Dmuchane materace turystyczne, meble nadmuchiwane i odpowiednie pompki do nich to rozwiązania, które mogą znacznie ułatwić organizację miejsc do spania dla gości w okresie świątecznym i sylwestrowym. Wybierając dmuchane materace, zyskujesz elastyczność i komfort, a wybór odpowiedniej pompki sprawi, że proces rozkładania materaca będzie szybki i wygodny. Warto zadbać o wygodę swoich gości i zapewnić im spokojny sen podczas tych wyjątkowych okresów. Sami również możemy zabrać ze sobą własny materac w gości, jeśli spodziewamy się podobnego problemu, spędzając ten czas u kogoś. Cieszmy się wspólnie świętami!

Powrót

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pn. 8:00-18:00 / wt.-pt. 8:00-16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store