0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON. .: 8:00 - 18:00,
WT. - PT.: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Basen rozporowy duży

Filtry

Duży basen rozporowy

Basen stelażowy, mimo swych niewątpliwych zalet, wymaga pewnego zachodu podczas rozstawiania i nie zawsze wygląda równie elegancko, jak charakteryzujący się estetyczną prostotą, okrągły basen oparty na konstrukcji rozporowej. Duże baseny rozporowe łączą zalety basenu dmuchanego i średniej wielkości basenu na stelażu. Są stabilniejsze i znacznie trwalsze od tego pierwszego typu, a łatwiejsze w obsłudze od drugiego.

Decydując się zainwestować w basen większych rozmiarów, warto mieć pewność, że to najlepszy wybór w możliwych. Basen ogrodowy INTEX, światowego lidera wśród producentów basenów rozporowych, da Ci taką gwarancję. Baseny nieznanych marek nie dorównują basenom renomowanych producentów, takich jak INTEX, ani pod względem jakości projektu, ani jakości materiałów w nich użytych, ani jakości wykonania – będą zapewne mniej komfortowe w użyciu i mniej wytrzymałe, a przecież chodzi nam o wygodę i o to, by za rok nie musieć kupować nowego basenu. Nasz sklep zaopatruje się w baseny wyłącznie u zaufanych partnerów, których produkty wypróbowano już z sukcesem w ogrodach milionów użytkowników na całym świecie.

Basen ogrodowy rozporowy 457 x 122 cm zestaw 18w1 INTEX 26168
1 499,00 zł
Ten duży basen rozporowy zapewni Ci komfort i swobodę podczas wypoczynku oraz zabaw z bliskimi. Basen utrzymuje stabilność dzięki sile rozporowej wody oraz nadmuchiwanemu pierścieniowi. Nie potrzebujesz narzędzi, żeby go rozłożyć!
Basen ogrodowy rozporowy 457 x 122 cm zestaw 6w1 INTEX 26168
1 449,00 zł
Wielki i wytrzymały basen, zapewniający komfort i swobodę pływania oraz zabaw z dziećmi! W zestawie dodatkowo szereg dedykowanych akcesoriów dla większej wygody, bezpieczeństwa i utrzymywania basenu w należytym stanie
Basen ogrodowy rozporowy 457 x 84 cm zestaw 15w1 INTEX 28158
599,00 zł
Kompletny zestaw INTEX, który zapewni Ci wyjątkowy relaks w zaciszu Twojego ogrodu. Basen wykonano z odpornego, trójwarstwowego materiału PVC. Jego odporne dno, mocne ścianki i stabilna konstrukcja sprawią, że basen rozporowy INTEX dostarczy Ci rozrywki przez wiele lat. W zestawie pompa filtrująca, pokrywa i mata a także chemia basenowa z pływakiem do jej dozowania.
Basen ogrodowy rozporowy 396 x 84 cm zestaw 15w1 INTEX 28142
679,00 zł
Basen rozporowy INTEX wykonany został z trójwarstwowego PVC, by wyeliminować ryzyko uszkodzeń. Dołączona pompa filtrująca służy utrzymaniu odpowiedniego poziomu czystości wody. Wygodny kołnierz to dodatkowa atrakcja basenu INTEX, który przeniesie klimat wakacji w zacisze Twojego ogrodu.
Basen ogrodowy rozporowy z pompą 457 x 84 cm 4w1 INTEX 28158
539,00 zł
Kompletny zestaw INTEX, który zapewni Ci wyjątkowy relaks w zaciszu Twojego ogrodu. Basen wykonano z odpornego, trójwarstwowego materiału PVC. Jego odporne dno, mocne ścianki i stabilna konstrukcja sprawią, że basen rozporowy INTEX dostarczy Ci rozrywki przez wiele lat. W zestawie pompa filtrująca i pokrywa basenowa.
Basen ogrodowy rozporowy 396 x 84 cm zestaw 9w1 INTEX 28142
579,00 zł
Basen rozporowy INTEX wykonany został z trójwarstwowego PVC, by wyeliminować ryzyko uszkodzeń. Dołączona pompa filtrująca służy utrzymaniu odpowiedniego poziomu czystości wody. Ciekawy mozaikowy motyw na dnie i wygodny kołnierz to dodatkowe atrakcje basenu INTEX, który przeniesie klimat wakacji w zacisze Twojego ogrodu.
Basen ogrodowy rozporowy 457 x 84 cm 3w1 INTEX 28158
499,00 zł
Kompletny zestaw INTEX, który zapewni Ci wyjątkowy relaks w zaciszu Twojego ogrodu. Basen wykonano z odpornego, trójwarstwowego materiału PVC. Jego odporne dno, mocne ścianki i stabilna konstrukcja sprawią, że basen rozporowy INTEX dostarczy Ci rozrywki przez wiele lat. Pompa dołączona do zestawu usprawni jego montaż.

Duży basen rozporowy

Czy aby postawić sobie w ogrodzie większy basen, musimy zdecydować się na model stelażowy? Tak mogłoby się z pozoru wydawać – to baseny ogrodowe na stelażu słyną z dużych rozmiarów. Jednak istnieje cała gama basenów rozporowych, które dorównują wielu z nich wielkością, a znacznie łatwiej je przygotować do użytku.

Bywa, że potrzebujemy w życiu rzeczy prostych – w tym przypadku łatwego do rozstawienia basenu, który zapewniłby nam wygodny kompromis pomiędzy dmuchanym basenikiem nadającym się właściwie jedynie dla dzieci, a basenem stelażowym, który wprawdzie będzie duży i stabilny, ale wymaga większego zachodu podczas rozstawiania, no i nie zawsze wygląda równie elegancko, jak charakteryzujący się estetyczną prostotą, okrągły basen oparty na konstrukcji rozporowej. Dużych rozmiarów basen tego rodzaju to wyjście łączące zalety basenu dmuchanego i średniej wielkości okrągłego basenu na stelażu. Jest przy tym stabilniejszy i znacznie trwalszy od tego pierwszego, a łatwiejszy w obsłudze od drugiego.

Natura w służbie człowieka

Konstrukcja tego typu basenu nie wymaga stelażu, gdyż o jego stabilność, kształt i głębokość dba sama fizyka. To inteligentne rozwiązanie, zaprzęgające do działania prawa natury. Otóż w basenach rozporowych woda, której poziom podnosi się w miarę napełniania zbiornika, napiera coraz silniej na ścianki basenu (jest to tak zwana „siła rozporowa”), a ten pęcznieje i rośnie. Wypełniony powietrzem kołnierz okalający górną krawędź zbiornika zawsze znajduje się nad powierzchnią wody, im więcej zatem jest jej wewnątrz, tym wyżej podnoszą się ściany basenu. Pierścień ów nie pozwala wydostać się na zewnątrz wypełniającej basen wodzie i stabilizuje całość, a przy tym stanowi wygodne dla użytkowników oparcie. Wysokość basenu można regulować ilością wody – nie ma potrzeby wypełniać go całkowicie, jeśli ma służyć dzieciom, ale gdy chcą w nim zrelaksować się czy popływać dorośli, można dolać wody i uczynić basen głębszym. Największe rozporowe baseny ogrodowe firmy INTEX, jakie znajdują się w naszej ofercie, mają wymiar dający już możliwość swobodnego wykonania ruchów pływackich.

Zalety basenów rozporowych

Jak już wspomnieliśmy, w praktycznym użyciu ich pierwszą widoczną przewagą nad innymi typami basenów ogrodowych jest szybkość rozstawiania. Wystarczy do tego rozłożenie powłoki w wybranym miejscu (należy jedynie zadbać o to, by podłoże było dobrze wypoziomowane i równe) i od razu można zacząć wypełniać zbiornik wodą. Jest to równie proste, jak w przypadku basenu dla dzieci, a jedynie trwa odrobinę dłużej, bo basen jest po prostu większy. Od basenów stelażowych rozporowe różnią się brakiem metalowej konstrukcji, na której te pierwsze są oparte. Stelaż wymaga specjalnie utwardzonego miejsca na podparcie, niecka basenu rozporowego zaś może po prostu swobodnie leżeć na dość miękkim podłożu (choćby drobnym piasku), co zresztą dodatkowo zwiększa komfort siedzenia w nim. Montowanie basenów stelażowych zajmuje też zazwyczaj sporo czasu – tymczasem w basenach rozporowych, jako się rzekło, stawianiem basenu zajmują się za nas prawa fizyki i zbiornik rozkłada się w zasadzie sam.

Przyjemność nie musi kosztować drogo!

Największe baseny ogrodowe rozporowe są już na tyle wygodne, że mogą konkurować z kąpielą przy zatłoczonej plaży w nadmorskim kurorcie, czy tym bardziej w tłumnie odwiedzanym przez wczasowiczów aquaparku. A na dłuższą metę okażą się tańsze od tych atrakcji, zwłaszcza gdy korzysta z nich cała rodzina; zostają bowiem z użytkownikami na lata, korzystanie z nich jest możliwe codziennie, a przede wszystkim – są na naszą wyłączność. Jak zaś wiemy, pełna ludzi plaża czy popularny basen nie zawsze są miejscem bezpiecznym i nie zawsze dostępnym. Własny basen czyni nas niezależnymi. Powszechne do niedawna przeświadczenie, że baseny ogrodowe to luksus tylko dla najbogatszych, nie znajduje już potwierdzenia w faktach. Dziś możemy wybrać spośród wielu modeli basenów, w najrozmaitszych rozmiarach, kształtach, zestawach i w przystępnej cenie.

Basen dla dzieci i dla dorosłych

Baseny rozporowe sprawdzają się jako letnia atrakcja dla rodzin z dziećmi – to jeden z najbardziej niezawodnych sposobów, by oderwać dzieci od smartfona, komputera czy telewizji i skłonić do zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci powinny spędzać jak najwięcej czasu na dworze, nie zawsze jednak mają na to ochotę, zaś rodzicom brak często sposobów, by odciągnąć je skutecznie od mniej zdrowych rozrywek. I właśnie dzięki basenowi pod samym domem można zmienić tę sytuację - dzieciaki same będą chciały wyjść na dwór. Można uprzyjemnić im w ten sposób wakacje, a przy słonecznej pogodzie także wiosenne i wczesnojesienne dni. Duży basen rozporowy INTEX, na przykład taki o średnicy blisko 5 metrów, nadaje się już do nauki pływania – w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach. W takim basenie możliwe jest już także zorganizowanie ogrodowego party – może się w nim bowiem pomieścić 10 do 12 osób. Każdy wyprodukowany przez INTEX basen charakteryzuje się jakością, która daje gwarancję, że wytrzyma on zarówno zabawy dzieci, jak dorosłych. A na co dzień może on też stanowić komfortowy azyl dla tych ostatnich, oazę ich spokojnego wypoczynku, na przykład po pracy.

Jakość od światowych liderów

Pamiętajmy, że prawdziwie tani basen to nie zawsze ten o najniższej cenie na rynku. Otóż nie wszystkie baseny rozporowe, jakie da się znaleźć w sklepach, choć mogą się wydawać wyprodukowane według podobnych technologii, są tej samej jakości. Zwłaszcza gdy decydujemy się zainwestować w duży basen, warto mieć pewność, że to najlepszy wybór w możliwych. Tylko produkt renomowanej firmy, takiej jak INTEX, światowy lider wśród producentów basenów ogrodowych, daje nam podobną gwarancję. Decydując się na basen nieznanej marki, zapewne narazimy się tylko na problemy i stratę pieniędzy. Takie baseny nie dorównują tym najlepszym ani pod względem jakości projektu, ani jakości materiałów w nich użytych, ani jakości wykonania – będą zapewne mniej komfortowe w użyciu i mniej wytrzymałe, a przecież chodzi nam o wygodę i o to, by za rok nie musieć kupować nowego basenu. Nasz sklep zaopatruje się w baseny wyłącznie u zaufanych partnerów, których produkty wypróbowano już z sukcesem w ogrodach milionów użytkowników na całym świecie. Znaleźliśmy ich i sprawdziliśmy dla Ciebie.

Dużo gadżetów do dużego basenu

Z większym basenem wiąże się też oczywiście nieco więcej zachodu w jego utrzymaniu. Na szczęście w naszym sklepie dostępna jest ogromna liczba akcesoriów do ogrodowych basenów rozporowych, które skutecznie odciążają nabywców z obowiązków, tak by przyjemności nadal mogły górować nad pracą. Nasz sklep oferuje wszystko, co powinien posiadać szanujący się właściciel basenu ogrodowego: począwszy od akcesoriów najbardziej niezbędnych, bez których utrzymanie basenu w należytym stanie nie byłoby możliwe – jak pompy, filtry, skimmery czy chemia basenowa, poprzez te przydatne i ułatwiające życie, jak na przykład odkurzacze basenowe, pokrywy do basenów czy maty, po takie, które mają za zadanie po prostu umilić korzystanie z basenu użytkownikom oraz ich najbliższym, jak na przykład niezmiernie bogaty wybór dmuchanych zabawek dla dzieci. Mało tego, wcale nie trzeba mozolnie przeszukiwać naszych stron internetowych w poszukiwaniu odpowiednich gadżetów – oferujemy możliwość otrzymania ich łatwiej i taniej; w gotowym, kompletnym zestawie basenowym. Jeśli nie chcesz się napracować przy swoim basenie, bo – co zrozumiałe – kupiłeś go przede wszystkim dla swojej przyjemności, jesteśmy po to, by Ci to ułatwić.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - 2020 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income s.c.

Oprogramowanie KQS Store