0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Pompy do basenu Intex

Filtry

Pompy do basenu firmy INTEX

Woda w basenie powinna być czysta. Jednym z absolutnie konicznych środków do osiągnięcia tego celu jest – poza odpowiednimi środkami chemicznymi stosowanymi w wodzie – zainstalowana w basenie pompa. W naszym sklepie dostępne są między innymi doskonałe pompy filtrujące marki INTEX. Kupując produkt firmy INTEX, masz gwarancję, że otrzymasz urządzenie najwyższej jakości od światowej klasy eksperta w dziedzinie basenów ogrodowych.

Piaskowa pompa z chlorynatorem INTEX 26680
1 849,00 zł
Filtrująca pompa piaskowa z generatorem chloru to najlepszy, ekologiczny, a zarazem ekonomiczny sposób oczyszczenia wody basenowej. Chlorynator, stanowiący jej integralną część, pozwala wykorzystać naturalny chlor, bezpieczniejszy dla użytkowników, zamiast chemicznych preparatów.
Piaskowa pompa z chlorynatorem INTEX 26676
1 599,00 zł
Piaskowa pompa filtrująca z generatorem chloru to najlepszy sposób na oczyszczenie wody w naszym basenie. Jest ekologiczna i ekonomiczna. Wbudowany generator pozwala wykorzystać naturalny chlor, bezpieczniejszy dla ciebie i dzieci, zamiast chemicznych preparatów.
Pompa piaskowa 12000 l/h INTEX 26652
1 099,00 zł
Piaskowa pompa filtrująca z mocnym silnikiem i antykorozyjnym zbiornikiem to gwarancja czystej wody w basenie ogrodowym. Wyposażona jest w ciśnieniomierz, zegar oraz 6-stopniowy zawór sterujący. Dzięki temu dostosujesz jej pracę do swoich potrzeb. Zestaw obejmuje specjalne sitko do wyławiania zanieczyszczeń.
Pompa piaskowa 10500 l/h INTEX 26648
919,99 zł
Piaskowa pompa Intex o mocnym silniku, z 6-stopniowym zaworem sterującym, przywróci czystość w Twoim basenie ogrodowym. Jest bardzo praktyczna, pozwoli oszczędzić czas i pieniądze.. Idealna do dużych basenów ogrodowych, pracuje z wydajnością 10500 l/h.
Pompa piaskowa 7900 l/h INTEX 26646
749,99 zł
Piaskowa pompa do basenu ogrodowego to wydajne i skuteczne wsparcie w walce z zabrudzeniami. To duża oszczędność dla portfela - wystarczy wymienić piasek! Pompa jest łatwa w obsłudze, posiada mocny silnik, antykorozyjny zbiornik i 6-stopniowy zawór, który pozwoli Ci kontrolować jej pracę.
Pompa filtrująca piaskowa 5700 l/h INTEX 26644
619,00 zł
Pompa piaskowa Intex zadba o poziom czystości w Twoim basenie ogrodowym, przywracając wodzie klarowność. Pracuje z wydajnością 4500 l/h i przeznaczona jest do średniej wielkości basenów. Urządzenie oferuje 6 trybów pracy. Wyposażone jest w timer, antykorozyjny zbiornik, koszyk na zabrudzenia i ciśnieniomierz.
Pompa filtrująca do basenów + transformator 12V 3407L/godz INTEX 28638GS
249,99 zł
Jeśli zastanawiasz się, jak sprawnie oczyścić wodę w basenie ogrodowym, prezentowany produkt z pewnością zwróci Twoją uwagę. Pompa filtrująca INTEX sprawdzi się przy basenach o średnicy 457 cm i mniejszych. Urządzenie jest w stanie przefiltrować 3407 litrów wody na godzinę. Decydując się na ten zakup, nie będziesz musiał obawiać się, czy woda basenowa jest na tyle czysta, aby Twoje dzieci mogły z niej korzystać.
Pompa filtrująca do basenów + transformator 12V 1250 l/h INTEX 28602GS
109,90 zł
Pompa filtrująca INTEX to pierwszy krok do czystej i bezpiecznej wody w Twoim basenie. Pracuje z wydajnością 1250 l/h. Może być wykorzystana zarówno w basenach stelażowych, jak i rozporowych. Zestaw obejmuje także dwa węże i cztery klamry zaciskowe. W podłączeniu pompy pomoże Ci dołączona instrukcja obsługi. W zestawie transformator 12V.
Pompa filtrująca do basenów 9463L/h INTEX 28634 / 29005 + 7 filtrów!
699,00 zł
  • pompa filtrująca
  • 7 filtrów w zestawie
  • 2 węże do podłączenia
  • 4 klamry zaciskowe
  • sitki do basenu
  • instrukcja w języku polskim
Pompa filtrująca do basenów 5678L/h INTEX 28636 / 29000 + 7 filtrów!
449,00 zł
Jak w prosty sposób zagwarantować sobie czystość wody w basenie? Pozostaw ten problem pompie filtrującej, a korzystanie ze zbiornika od tej pory kojarzyć Ci się będzie jedynie z przyjemnością. Urządzenie przepompowuje wodę z prędkością 5678 litrów na godzinę. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do basenu Intex o średnicy 549 cm. Ta pompa z pewnością jest warta swojej ceny - znacznie ułatwia korzystanie ze zbiornika.
Pompa filtrująca do basenów 3785L/h INTEX 28638 / 29000 + 7 filtrów!
289,00 zł
Jeśli zastanawiasz się, jak sprawnie oczyścić wodę w basenie ogrodowym, prezentowany produkt z pewnością zwróci Twoją uwagę. Pompa filtrująca INTEX sprawdzi się przy basenach o średnicy 457 oraz 488 cm.
Pompa filtrująca do basenów 2006L/h INTEX 28604 / 29000 + 7 filtrów!
239,00 zł
Pompa filtrująca Intex, to sprzęt służący do utrzymania czystej wody w Twoim basenie, w tym celu praca odbywa się z wydajnością 2006 litrów/ godz. Łatwy w montażu, przeznaczony jest do basenów basenów rozporowych Intex 244cm, 305cm i 366 cm oraz do basenów stelażowych o rozmiarach 305cm i 366cm.
Pompa filtrująca do basenów 1250L/h INTEX 28602 / 29007 + 13 filtrów!
189,99 zł
Pompa filtrująca INTEX w zestawie z 13 filtrami to pierwszy krok do czystej i bezpiecznej wody w Twoim basenie. Pracuje z wydajnością 1250 l/h. Może być wykorzystana zarówno w basenach stelażowych, jak i rozporowych. Zestaw obejmuje także dwa węże i cztery klamry zaciskowe. W podłączeniu pompy pomoże Ci dołączona instrukcja obsługi.
Wąż do pompy filtrującej 38 mm / 760 cm INTEX 29083
62,90 zł
Wąż do pomp filtrujących. Ten wąż do odkurzacza Deluxe jest wyjątkowo lekki i elastyczny. Ma 7,6m długości. Jego średnica to 38 mm.
INTEX
Bestseller
Pompa filtrująca do basenów 1250 l/h INTEX 28602
(5/5) (8)
99,99 zł
Pompa filtrująca INTEX to pierwszy krok do czystej i bezpiecznej wody w Twoim basenie. Pracuje z wydajnością 1250 l/h. Może być wykorzystana zarówno w basenach stelażowych, jak i rozporowych. Zestaw obejmuje także dwa węże i cztery klamry zaciskowe. W podłączeniu pompy pomoże Ci dołączona instrukcja obsługi.
Wąż do pompy filtrującej 38 mm / 150 cm INTEX 29060
(5/5) (1)
39,90 zł
Wąż do pomp filtrujących świetnie nadający się jako przedłużenie zamiast oryginalnych węży. Może służyć także jako element zestawu do czyszczenia basenu.
Wąż do pompy filtrującej 32 mm / 150 cm INTEX 29059
(5/5) (9)
19,90 zł
Wąż do pompy filtrującej, który idealnie nada się też jako przedłużenie zastępujące oryginalne węże. Możesz używać go również jako elementu zestawu do czyszczenia basenu ogrodowego.

Pompa niezbędna w każdym basenie

Woda w basenie powinna być czysta. Jednym z absolutnie koniecznych środków do osiągnięcia tego celu jest – poza odpowiednimi środkami chemicznymi stosowanymi w wodzie – zainstalowana w basenie pompa. W naszym sklepie dostępne są między innymi doskonałe pompy filtrujące marki INTEX.

Przeciw zabrudzeniom

Pompa sprawia, po pierwsze, że woda znajduje się w ciągłym obiegu, co zapewnia jej świeżość i uniemożliwia zastanie, przez które w basenie może dojść do rozwoju glonów. Po drugie zaś, wyłapuje przy pomocy integralnego filtra zanieczyszczenia, które do niego wpadają. Takie zabrudzenia jak ziemia, piasek, liście czy nasze własne włosy i naskórek sprzyjają rozwojowi mikroorganizmów, w rodzaju grzybów i bakterii. Filtracja przywraca wodzie czystość i przejrzystość. Pompy zasysają wodę, następnie jest ona tłoczona do filtra, gdzie odkładają się zabrudzenia i już bez nich wraca do basenu. Pompa powinna działać co najmniej kilka godzin dziennie, podczas gdy nie korzystamy z basenu.

Rozmiar ma znaczenie

Pompa filtrująca to pożyteczne urządzenie, bez którego nie da się utrzymać czystości wody w basenie ogrodowym, niezależnie od jego typu – czy jest to na przykład niewielki basen rozporowy, czy też basen stelażowy dużych rozmiarów. Dobór najbardziej odpowiedniej pompy zależy natomiast właśnie od wielkości zbiornika. Jej wydajność podawana jest zazwyczaj w litrach na godzinę pracy. Oprócz tego liczy się prędkość przepływu wody przez urządzenie. Wydajność pompowania wody należy dostosować do objętości basenu.

Pompy z filtrem kartuszowym

Zasadniczo, pompy filtrujące dzielimy na pompy piaskowe i kartuszowe – i dobór właściwego, jednego z tych typów także powinien być zależny od rozmiarów basenu. W kartuszowych pompach, zanieczyszczenia zatrzymują się przeważnie na filtrach papierowych. Wymiana takiego filtra powinna następować średnio co 2 tygodnie. Filtr można oczyścić pod bieżącą wodą o dużym ciśnieniu, a jeżeli jest już całkiem zużyty, wymienić na nowy. Pompy tego rodzaju nadają się do mniejszych basenów.

Ekologiczna i ekonomiczna alternatywa

Dla tych większych basenów, o pojemności ok. 10 tys. litrów lub większej, odpowiedniejsze są pompy piaskowe, w których zanieczyszczenia filtrowane są przez zbiornik z piaskiem lub szkłem kwarcowym. Koszty eksploatacji pompy piaskowej są niewielkie. Piasek w pompach wymieniamy dużo rzadziej niż filtry, powinien wystarczyć na kilka sezonów. Koszt jednego worka takiego piasku to góra 30 zł, a efektywniejsze od niego szkło kwarcowe może być raptem dwa razy droższe. Pompa piaskowa jest więc zarazem ekologiczna i ekonomiczna. Piasek do niej jest nie tylko bezpieczny dla środowiska, ale też tani. Niezależnie od typu pompy do basenu, my polecamy modele firmy INTEX.

Strażnik czystości wody

Pompa piaskowa to jedno z najskuteczniejszych urządzeń do uzyskiwania i utrzymywania czystości wody w basenie. Jest bezkonkurencyjna w porównaniu do pompy filtrem papierowym. Dodatkowo, wybierając choćby pompę filtrującą z generatorem chloru marki INTEX, załatwiasz za jednym zamachem kwestię chlorowania wody, unikając dodatkowego dozowania chemii. Ten produkt łączy bowiem funkcje obu urządzeń; wbudowany generator chloru to zdrowy sposób na krystaliczną wodę. Zamiast korzystać z chemicznych preparatów, wykorzystujesz bowiem naturalny chlor, bezpieczniejszy dla Ciebie, a zwłaszcza dzieci. Kupując produkt firmy INTEX masz ponadto pewność, że otrzymasz urządzenie najwyższej jakości od światowej klasy eksperta w dziedzinie basenów ogrodowych.

Kwestia ceny

Z drugiej strony, sama pompa piaskowa jest wyraźnie droższa od kartuszowej. Tę drugą można ponadto kupić w naszym sklepie z kompletami filtrów (niektóre zestawy zawierają ich nawet 13!). Taki zestaw wystarczy na cały sezon, co również pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Oczywiście, wszystkie elementy wymienne do każdego rodzaju pompy – jak filtry dowolnego typu i wymiaru, węże ogrodowe, złączki czy przejściówki – możesz u nas kupić również osobno.

W asortymencie pomp firmy INTEX znajduje się też innego rodzaju urządzenie – pompa do szybkiego wypuszczania wody, która pozwoli Ci bez najmniejszego wysiłku usunąć wodę z basenu. Jest ona w stanie wypompować aż 3 595 litrów wody na godzinę. Zapewniamy więc pompy do każdego celu, jaki może posłużyć Twojemu basenowi ogrodowemu.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store