0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON. .: 8:00 - 18:00,
WT. - PT.: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Basen z kulkami

Filtry
Kojec dmuchany z piłkami 86 x 25 cm INTEX 48674
42,90 zł
Dmuchany kojec z piłkami marki INTEX to bezpieczna i kreatywna zabawka dla dzieci, która pozytywnie wpłynie na rozwój malucha i zachęci go do zabawy. Ścianki kojca są miękkie, więc będą spełniać rolę wygodnego oparcia i zabezpieczać malucha przed upadkiem. Do zestawu dołączono komplet kolorowych piłeczek do zabawy.
Piłeczki 100 szt. do placu zabaw lub brodzika Bestway 52027
(4.8/5) (25)
37,90 zł
Zestaw kolorowych piłeczek Bestway do zabawy, które Twoje dziecko może wykorzystać na wiele różnych sposobów! Ograniczeniem jest tu tylko jego wyobraźnia! Piłeczki są w 100% bezpieczne, stworzone z delikatnego tworzywa i napełnione powietrzem. Poręczna torba na piłki pozwoli utrzymać porządek po radosnej zabawie.
Piłeczki 100 szt. do basenu brodzika placu zabaw INTEX 49602
59,90 zł
Zorganizuj dziecku świetną zabawę z użyciem kolorowych piłeczek INTEX. Wyróżnia je bezpieczny dla malucha skład – tworzywo użyte do produkcji jest delikatne i nie wyrządzi dziecku krzywdy. Wnętrze piłek wypełnione jest powietrzem, dlatego są one lekkie. Ten „przenośny plac zabaw” możesz wykorzystać w domu lub ogrodzie.
Piłeczki 100 szt. do basenu brodzika placu zabaw Bestway 93526
58,10 zł
Zestaw stu piłek do nauki i zabawy, idealny do domu i na zewnątrz. Wyprodukowany z bezpiecznych materiałów w czterech kolorach. Piłeczki są lekkie, delikatne i łatwe w uchwyceniu. Pomogą rozwinąć umiejętności manualne dziecka i zapewnią mu wspaniałą zabawę. Do zestawu dołączona jest praktyczna torba z wygodnym uchwytem.
Basenik dla dzieci + 50 piłeczek 91 x 20 cm Bestway 51085
(5/5) (1)
29,90 zł
Brodzik dla dzieci z 50 piłeczkami w zestawie to świetne urozmaicenie zabawy i sposób na ćwiczenie umiejętności ruchowych. Maluch może chwytać piłeczki, rzucać je, a w późniejszym czasie uczyć się kolorów i liczenia. Piłeczki i basenik wykonane są z bezpiecznego tworzywa i mogą być stosowane w domu i na zewnątrz.

Suchy basenik z kulkami – zabawa bez wody!

Basen kojarzy nam się odruchowo z wodą. Ale czy jest ona zawartością konieczną? Otóż równie dobrej zabawy może dostarczyć dzieciom suchy basen wypełniony kulkami. Kto wie, czy nie większej czasem niż zwykłe pluskanie się w kąpieli?

Bywają dni, gdy pogoda nie nadaje się do pławienia w basenie na zewnątrz. Najmniejsze dzieci nie zawsze to rozumieją i mimo to chciałyby wskoczyć do basenu. Cóż można im wtedy zaoferować w zamian, by się nie nudziły? Prostym i tanim rozwiązaniem są suche baseny. Wystarczy do nich nasypać masę lekkich kulek z tworzywa, a dziecko będzie się mogło w nich kąpać, jak w wodzie.

Alternatywa dla maluszków niecierpiących nudy

Suche baseny z kulkami są przeznaczone głównie dla mniejszych dzieci. Basen z piłeczkami jest dla nich nawet bezpieczniejszy niż baseny wypełnione wodą, ponieważ mogą się w nich bezpiecznie bawić - w tym nawet dzieci nie do końca jeszcze panujące nad swoimi ruchami, bez obawy, że zachłysną się wodą – a przy tym będą mogły ćwiczyć swoją sprawność motoryczną. Mocne, stabilne ścianki zbudowane z nadmuchiwanych pierścieni nie tylko zapobiegają wysypywaniu się piłek, ale także stanowią oparcie i ograniczenie dla przemieszczającego się dziecka. Dlatego też baseniki te z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako kojec dla maluszków.

Mobilność zapewniona

Suchy basen dmuchany z dziesiątkami kolorowych piłeczek w zestawie będzie znakomitym prezentem dla każdego dziecka powyżej dwóch lat. Będzie dla niego całkowicie bezpieczny i zapewni mu świetną zabawę w dowolnym miejscu: w domu, w ogrodzie czy na tarasie. Jeśli mamy taką możliwość – suchy basen możemy zabrać także na wyjazd, by zapewnić dziecku rozrywkę poza domem. Dmuchany suchy basen jest łatwy do rozłożenia i bardzo lekki, dlatego możesz ustawić go, gdzie zechcesz i w każdej chwili przenieść w inne miejsce.

Dla bezpieczeństwa i rozwoju wyobraźni Twojego dziecka

Wbrew pozorom, mimo swojej lekkiej konstrukcji, suchy basen jest niepodatny na urazy (nie musi też wytrzymywać ciśnienia wody), a jego konstrukcja, dno i ścianki, mocne i stabilne. Basen z piłeczkami powstał z winylu, który jest odporny na przetarcia i delikatny w dotyku. Nie podrażnia skóry malucha i jest doskonałą asekuracją, kiedy dziecko straci równowagę. Suchy basen nie ulega trwałym odkształceniom i zachowuje kształt. Wszystkie części zostały pomyślane tak, by sprzyjać komfortowi dziecka i pozwolić mu skupić się na zabawie, pobudzając wyobraźnię i pozytywnie wpływając na ich rozwój dziecka. Kolorystyka ma na celu stymulację wzrokową maluszka i stanowić dla niego atrakcyjny element otoczenia.

Piłeczek zawsze może być więcej

Dołączone do zestawu wielokolorowe piłeczki mają za zadanie – poza oczywistym celem zabawy – delikatnie masować ciało malucha i stymulować rozwój jego zdolności ruchowych i manualnych. Takie zabawki pozwalają ćwiczyć chwytanie i rzucanie. Piłeczki, które możesz u nas kupić osobno, by było ich więcej, są też doskonałym rozwiązaniem, by stworzyć suchy basen ze zwykłego kojca albo z baseniku dmuchanego, kiedy nie chcemy nalewać do niego wody. Dzięki temu dzieci będą mogły korzystać z niego przez cały rok. Zestaw 50 lub 100 kolorowych piłeczek świetnie sprawdzi się też w większym basenie ogrodowym, jak i po prostu w pokoju dziecka. Kulki są bezpieczne, wykonane z nie wywołującego alergii tworzywa i leciutkie, bo wypełnione powietrzem. Zestaw obejmuje także praktyczną torbę do ich przechowywania i transportu. Dzięki niej można zabrać je ze sobą w dowolne miejsce.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 wtorek- piątek 8:00 - 16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - 2021 wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income s.c.

Oprogramowanie KQS Store