0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Grzałka do basenu

Filtry
Podgrzewacz wody w basenie Bestway 58259
(5/5) (1)
479,99 zł
Jeśli uważasz, że temperatura wody w Twoim basenie ogrodowym jest wciąż zbyt niska, aby w komfortowych warunkach z niej korzystać, zastanów się nad zakupem podgrzewacza.
Podgrzewacz do basenu INTEX 28684
(4.5/5) (22)
384,00 zł
Prosty w obsłudze podgrzewacz do basenu Intex pozwoli Ci ustawić odpowiednią temperaturę wody. Wystarczy kilka minut, by cieszyć się ciepłą bądź chłodną wodą, przy której lubisz odpoczywać. Podgrzewacz Intex jest bezpieczny, a dodatkowo wyposażony w czujnik temperatury wody. Zestaw obejmuje termometr, węże oraz klamry.

Grzałka do basenu – przedłuż sobie sezon kąpielowy!

Zwykły basen ogrodowy służy nam na ogół w polskim klimacie przez jakieś trzy miesiące w roku. Ale wyposażając go w odpowiedni system ogrzewania, możemy znacznie wydłużyć ten okres i cieszyć się ciepłą kąpielą niezależnie od zewnętrznych temperatur.

Komfort nawet w niekomfortowym otoczeniu

Wystarczy podgrzanie wody w basenie, by poczuć komfort, nawet jeśli na zewnątrz mamy nie najcieplejszy, na przykład wiosenny dopiero dzień, albo wrześniowe popołudnie. Ba, poprzez kontrast temperatury możemy jeszcze bardziej docenić ciepło, które bije z naszego basenu. Można zaznać odrobiny tropików nawet w typowo polskiej aurze.

Dobierz podgrzewacz do pojemności basenu

Dość popularnym sposobem na to są elektryczne grzałki do basenów ogrodowych. Jest to rozwiązanie przeznaczone głównie do niewielkich, odkrytych basenów ogrodowych. Podgrzewacze tego typu działają na podobnej zasadzie, jak wymienniki ciepła, przy czym zamiast wężownicy używany jest w nich specjalny panel grzewczy, zasilany elektrycznie. Dobrze dobrany do wielkości zbiornika podgrzewacz wody do basenu dobrej firmy, takiej jak INTEX czy Bestway, jest w stanie całkiem wydajnie ogrzać wodę w przydomowym akwenie. Niewielki podgrzewacz wody najlepiej sprawdzi się w małych zbiornikach. Można go włączyć na kilka godzin pracy w nocy, a woda będzie nazajutrz podgrzana i w krótkim czasie będzie można skorzystać z basenu.

Zwróć uwagę na parametry urządzenia

Wybierając podgrzewacze do basenu warto zapoznać się z charakterystyką techniczną dostępnych urządzeń. Elektryczne podgrzewacze wody w basenie podnoszą zazwyczaj jej temperaturę o kilka stopni – oczywiście, im mniejsza będzie pojemność basenu, tym wydajniejsza stanie się praca grzałki. Poza rozmiarami zbiornika i ilością wody w nim, podgrzewacz powinien być również dopasowany do modelu pompy – bo grzałki basenowe muszą współdziałać z pompą filtrującą – oraz do parametrów technicznych przyłącza prądu. Oferowane przez nasz sklep podgrzewacze marek Bestway i INTEX znajdują zastosowanie uniwersalne i nadają się właściwie do każdego rodzaju basenu.

INTEX i Bestway – zaufaj najlepszym producentom na rynku!

Podgrzewacz do basenu Bestway jest łatwy w montażu i prosty w obsłudze, a jego maksymalna moc grzania wynosi 40 stopni Celsjusza. Zalecany jest do basenów o pojemności do 17035 litrów. Nagrzewnica firmy INTEX również jest urządzeniem łatwym do przyłączenia do pompy, a zapewnia optymalną temperaturę w przedziale od 17 do 34 stopni. Jej dodatkową zaletą jest czujnik temperatury, praktyczny bezpiecznik, zapobiegający przegrzaniu lub przepaleniu. W zestawie można znaleźć także termometr, węże oraz klamry.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store