0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Skimmer do basenu

Filtry
Skimmer powierzchniowy oczyszczacz wody skimer Bestway 58233
94,99 zł
Skimmer to praktyczny sposób na czystą taflę wody w Twoim basenie ogrodowym. Wystarczy go podłączyć do pompy filtrującej (wydajność co najmniej 2006 litrów/godzina). Co więcej, sprawdzi się również jako dozownik chemii oczyszczającej wodę. Jest niezwykle łatwy w montażu i obsłudze, a antykorozyjny materiał zapewnia wieloletnie użytkowanie Skimmera.
Pompa filtrująca Skimatic Bestway 58462
(5/5) (3)
349,99 zł
Pompa filtrująca ze skimmerem to propozycja marki Bestway dla tych, którzy cenią sobie czystą wodę w basenie ogrodowym. Skutecznie usuwa zabrudzenia, jest łatwa w obsłudze, wystarczy zawiesić ją na regulowanym haku. Urządzenie pracuje z wydajnością 2574 l/h. Jest ciche i posiada funkcję automatycznego czyszczenia i filtracji.
INTEX
Bestseller
Skimmer, powierzchniowy oczyszczacz wody skimer INTEX 28000
(4.8/5) (19)
83,99 zł
Skimmer – urządzenie do oczyszczania powierzchni wody z zabrudzeń w basenie ogrodowym, a dodatkowo może pełnić funkcję dozownika chemii basenowej. Podłącza się go do pompy filtrującej.
Pompa filtrująca Skimatic Bestway 58469
389,99 zł
Pompa filtrująca ze skimmerem, z wbudowaną funkcją automatycznego czyszczenia i filtracji, to skuteczny sposób na pozbycie się zabrudzeń z wody. Jej wydajność wynosi to 3,974 l / h. Działa bardzo cicho, a montaż pompy jest łatwy i szybki. Pompa filtrująca Bestway przeznaczona jest do basenów rozporowych i stelażowych.
Skimmer powierzchniowy oczyszczacz wody skimer Bestway 58233
(4.9/5) (18)
94,99 zł
Skimmer to praktyczny sposób na czystą taflę wody w Twoim basenie ogrodowym. Wystarczy go podłączyć do pompy filtrującej (wydajność co najmniej 2006 litrów/godzina). Co więcej, sprawdzi się również jako dozownik chemii oczyszczającej wodę. Jest niezwykle łatwy w montażu i obsłudze, a antykorozyjny materiał zapewnia wieloletnie użytkowanie Skimmera.

Skimmer – pomocnik do trudniejszych przypadków

Skimmer to niejako dodatkowy filtr w basenie, samoczynnie zbierający z powierzchni wody większe zanieczyszczenia, takie jak liście, płatki kwiatów czy gałązki. Działa on w sprzężeniu z pompą, która jest standardowym wyposażeniem basenu ogrodowego, a tym samym poprawia wydajność jej własnego filtra.

Skimmer basenowy jest akcesorium bardzo pomocnym w utrzymywaniu czystości wody. Może współpracować w zasadzie z każdym rodzajem pompy. Współdziałanie to polega na tym, że pompa filtrująca zasysa wodę, powodując, że po drodze do siatki skimmera wpadają śmieci. Siatkę tę wystarczy tylko od czasu do czasu opłukać i skimmer może pracować nadal. Skoro jednak sama pompa wyposażona jest filtr, piaskowy lub kartuszowy, po co nam ten dodatkowy na powierzchni?

Gdzie filtr nie da rady

Otóż filtr pompy wodnej nie poradziłby sobie z zanieczyszczeniami większych rozmiarów, unoszącymi się na lustrze wody – skimmer to „zbieracz powierzchniowy”, który nie dopuszcza do tego, by większych rozmiarów zabrudzenia trafiły do filtra pompy i zapchały go lub nawet uszkodziły. Wydłuża on zatem żywotność zasadniczego filtra, który zajmuje się oczyszczaniem wody z drobnych zanieczyszczeń. Ponadto nie wszystkie duże zanieczyszczenia pompa zdołałaby ściągnąć z powierzchni – skimmer basenowy gromadzi więc je w swoim pojemniku, by nie trzeba było każdego z osobna wyławiać ręcznie za pomocą siatki basenowej.

Dwa urządzenia w jednym

Funkcjonalność nowoczesnych skimmerów nie kończy się jednak na tym. Istnieją modele stanowiące dwa urządzenia w jednym – jak dostępny w naszym sklepie model marki INTEX – umożliwiające nie tylko wyłapywanie większych brudów z wody, ale także poprawianie jej jakości. Są one bowiem wyposażone dodatkowo w pojemnik na chemię basenową, do którego można włożyć tabletkę chloru, by stopniowo rozpuszczała się i mieszała z wodą. Dzięki temu nie potrzebujemy osobnego dozownika chemii ani nie jesteśmy zmuszeni do ręcznego jej aplikowania bezpośrednio do wody, co może być zarówno niezdrowe dla nas, jak szkodliwe dla powłoki basenu. To zresztą nie jedyny rodzaj skimmera 2w1 – w naszej ofercie znajdują się na przykład innowacyjne skimmery Bestway od razu zintegrowane z kartuszową pompą filtrującą.

To zawsze się opłaca

Skimmer opłaca się kupić zarówno do dużego basenu, jak i do zbiorników o niewielkiej pojemności. Jest to urządzenie o relatywnie prostej budowie i działaniu, a więc niedrogie. Jest też łatwy w obsłudze: zawiesza się go po prostu na bocznej ścianie basenu przy pomocy wbudowanego haka o regulowanej długości (dzięki temu można kontrolować wysokość, na której ma znaleźć się urządzenie). Skimmery wykonane są z nie ulegającego korozji tworzywa. Pracują bardzo cicho, nie zakłócając spokoju użytkowników basenu.

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek od 7:30 do 17:30 wtorek - piątek od 7:30 do 15:30
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pon. 7:30 - 17:30 wt.-pt. 7:30 - 15:30 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store