Wyszukaj Użytkownik

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

Wpisz swój adres e-mail!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

Sklep z basenami

Twój dostawca letniej rozrywki!

Baseny ogrodowe to nasza specjalność! Sklep internetowy dmuchane.pl istnieje na rynku od 2006r. Jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży kompletne zestawy basenowe, w których oferujemy specjalnie dobrane akcesoria do konkretnego modelu basenu. W naszej ofercie znajduje się ponad 800 artykułów marek Intex oraz Bestway, co daje największy wybór basenów i artykułów dmuchanych w Polsce!

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty i gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju lub odbiór osobisty w Gdyni. Kupując u nas swój basen ogrodowy lub materac masz pewność bezpiecznie przeprowadzonej transakcji. Jeśli prowadzisz własną działalność handlową, zapraszamy do współpracy i zakupów hurtowych.

Zaufane opinie
Połączenie szyfrowane SSL

Aktualności

Wakacyjny konkurs z letnimi nagrodami!

28-07-2016

Konkurs

STARTUJEMY Z NOWYM KONKURSEM!

Tego lata nie zwalniamy tempa – już drugi raz w ciągu tych wakacji dajemy Wam możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Tym razem formuła konkursu jest inna, jednak znów macie możliwość wykazania się zmysłem artystycznym.

Konkurs polega na nadesłaniu zdjęcia, na którym bawicie się na trampolinie Neo­Sport.

Każdy uczestnik może nadesłać tylko JEDNO zdjęcie!

Spośród nadesłanych zdjęć nasze konkursowe jury wybierze trzy najlepsze fotki, a zwycięzcy otrzymają ekstra zestawy dmuchanych artykułów z naszego sklepu. Naprawdę warto się postarać!

A więc aparaty w dłoń i do dzieła!

Zdjęcia przesyłajcie do 16 sierpnia 2016 do godz. 12:00 na adres: konkurs@dmuchane.pl

Tutaj zapoznacie się z regulaminem konkursuhttp://www.dmuchane.pl/download/regulamin072016.pdf