Wyszukaj Użytkownik
Zadzwoń i zamów: (58) 746 37 97

Subskrypcja

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

Wpisz swój adres e-mail!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać.

Sklep z basenami

Twój dostawca letniej rozrywki!

Baseny ogrodowe to nasza specjalność! Sklep internetowy dmuchane.pl istnieje na rynku od 2006r. Jako pierwsi wprowadziliśmy do sprzedaży kompletne zestawy basenowe, w których oferujemy specjalnie dobrane akcesoria do konkretnego modelu basenu. W naszej ofercie znajduje się ponad 800 artykułów marek Intex i Bestway, szczególnie polecamy Baseny Intex oraz Baseny Bestway, co daje największy wybór basenów i artykułów dmuchanych w Polsce!

Sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty i gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju lub odbiór osobisty w Gdyni. Kupując u nas swój basen ogrodowy lub materac masz pewność bezpiecznie przeprowadzonej transakcji. Jeśli prowadzisz własną działalność handlową, zapraszamy do współpracy i zakupów hurtowych.

Zaufane opinie
Połączenie szyfrowane SSL

Aktualności

Fotokonkurs - wygraj iPhone SE!

06-06-2018

Konkurs fotograficzny

Wiemy, że bardzo lubicie wygrywać nagrody, dlatego w tym roku postanowiliśmy po raz kolejny zorganizować konkurs na najlepsze zdjęcie wakacyjne.

Zasada jest prosta: DODAJ ZDJĘCIA → ZBIERAJ GŁOSY → WYGRYWAJ! 

  • Każdy uczestnik może podesłać do 3 zdjęć o tematyce wakacyjnej i zbierać głosy zapraszając do głosowania całą rodzinę i wszystkich swoich znajomych. 
  • Na wasze prace i głosy czekamy do 31.07.2018 r
  • Ogłoszenie wyników odbędzie się w pierwszym tygodniu sierpnia.
  • 4 zdjęcia o najwyższej ilości głosów otrzymają cenne nagrody.

Nagrody:

  1. iPhone SE 32GB
  2. bon 500 zł na zakupy w sklepie dmuchane.pl
  3. bon 300 zł na zakupy w sklepie dmuchane.pl
  4. bon 100 zł na zakupy w sklepie dmuchane.pl
Dołącz na:

www.dmuchane.pl/konkurs2018