0 801 000 610 (58) 746 37 97

Zadzwoń do nas!

Przyjmujemy zamówienia telefoniczne.
PON.: 7:30 - 17:30
WT. - PT.: 7:30 - 15:30
Wyślij wiadomość

Dlaczego warto zaopatrzyć się w skimmer?

Data publikacji: 05-03-2020.

To niezwykle użyteczne urządzenie idealnie współpracuje z pompą do basenu. Połączona siła obu urządzeń gwarantuje 100-procentowe oczyszczenie wody, zatem taki zestaw powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika kąpieli w ogrodzie.

Działanie skimmera

Zadaniem standardowej pompy basenowej jest oczyszczanie wody z wszelkich drobnych zanieczyszczeń, co umożliwia jej specjalny filtr. Jednak często, co zapewne zauważyli posiadacze większych basenów ogrodowych, na lustrze wody zbierają się większe niepożądane rzeczy, na przykład liście, fragmenty kwiatów czy gałęzi itp. Z takimi przeszkodami zwykła pompa sobie nie poradzi, dlatego potrzebny Ci będzie skimmer do basenu.

Jego pełna nazwa to “powierzchniowy oczyszczacz wody”, jest więc przeznaczony do wyłapywania wszelkich zanieczyszczeń pływających po jej powierzchni. Po podłączeniu pompy w basenie ogrodowym do skimmera, filtrowanie wody będzie uzupełnione o wyłapywanie co większych elementów. Dzięki temu nic nie będzie w stanie zapchać filtra znajdującego się w pompie, ponieważ siatka skimmera skutecznie wychwyci zanieczyszczenia o większych gabarytach. Pozwoli Ci to na korzystanie filtra o wiele dłużej niż w przypadku stosowania samej pompy.

Co więcej, zaoszczędzisz na czasie i nie będziesz musiał własnoręcznie wyławiać pływających po powierzchni niechcianych rzeczy

Więcej niż oczyszczacz

Zaopatrzenie się w skimmer ma jeszcze jedną ważną zaletę. Basen ogrodowy wymaga odpowiedniej pielęgnacji, w tym stosowania specjalnie do tego przeznaczonej chemii basenowej. I tu właśnie pomoże Ci skimmer.

Ten funkcjonalny oczyszczacz to urządzenie 2 w 1: wyposażone jest w dozownik chemii basenowej, a więc inwestując w skimmer, zaoszczędzisz na specjalnych pojemnikach, których używa się przy uzdatnianiu wody basenowej chlorem w tabletkach (pojemniki te dokupuje się, bo umieszczenie w basenie niezabezpieczonych tabletek skutkuje odbarwieniem poszycia). Wystarczy, że wrzucisz chemię basenową do pojemnika w skimmerze!

Przygotuj się na kolejny słoneczny sezon, w którym czeka Cię wiele przyjemnych chwil w basenie. Żeby jednak móc przez cały czas cieszyć się krystalicznie czystą wodą, zaopatrz się też w odpowiednie narzędzia – skimmer z pewnością powinien znaleźć się wśród nich.

Baseny ogrodowe i niezbędne akcesoria do nich czekają na Was w naszym sklepie!

Powrót

Złóż zamówienie telefonicznie! poniedziałek 8:00 - 18:00 / wtorek - piątek 8:00 - 16:00
0 801 000 610 z telefonu stacjonarnego
(58) 746 37 97 z telefonu komórkowego
Zamów telefonicznie! pn. 8:00-18:00 / wt.-pt. 8:00-16:00 (58) 746 37 97

Copyright © dmuchane.pl / 2006 - wszystkie prawa zastrzeżone, Global Income sp. z o.o.

Oprogramowanie KQS Store